У Львові о 17:00 спустяться на землю ангели (відео)

09:14 2 січня 2014 р.


Фото: Lviv. Travel

Театр «Воскресіння» покаже у дворику Ратуші незабутнє феєричне, вогняне та лазерне шоу.

У його виставі «Коли ангели спускаються на землю» будуть задіяні альпіністи, які й виконуватимуть роль ангелів. Вони спустяться з вежі Ратуші в її дворик, де оживе Різдвяна коляда з різними сценічними атрибутами. Зокрема там можна буде посмакувати смачну кутю, випити чарку доброї української наливки та побачити Різдвяне театралізоване дійство.

Режисер цієї постановки – заслужений діяч мистецтв України Ярослав Федоришин. А триватиме вона 2, 3, 4, 5 та 7 січня щогодини зі 17:00 до 22:00.

Квитки на «Коли ангели спускаються на землю» – по 40 гривень для дорослих та 20 гривень для дітей. Їх можна завчасно придбати в касі театру «Воскресіння» або безпосередньо в день вистави біля Ратуші.


Відео: Lviv. Travel

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу