У Львові о 16.30 стартує дитяча Хресна Дорога

09:22 9 квітня 2014 р.


Фото: Прес-служба міської ради

Як повідомляє прес-служба міської ради, вона розпочнеться в середу в Митрополичій Базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії на площі Катедральній, 1.

Цей захід мають змогу відвідати християни усіх конфесій. Вікарій кафедрального собору, о. Іван  Ходонович, розповів із цього приводу: «Метою дитячої Хресної Дороги є провести цей день в очікуванні світлого свята Воскресіння, роздумуючи над тим, що цей день означає для кожного з нас. Діти зможуть глибше зрозуміти значення Хресної Дороги та жертви Ісуса Христа заради людства. Звісно, дитяча Хресна Дорога відрізняється від дорослої. Проте, ми спробуємо без глибинних богословських мотивів, у близький для дитячого розуміння спосіб передати життя, страсті та муки Ісуса, які Він терпів заради того, щоб своїми ранами зцілити світ. Під час цієї ходи дітей також супроводжуватимуть різні герої Хресної Дороги». 

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу