У Львові о 16.30 стартує дитяча Хресна Дорога

09:22 9 квітня 2014 р.


Фото: Прес-служба міської ради

Як повідомляє прес-служба міської ради, вона розпочнеться в середу в Митрополичій Базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії на площі Катедральній, 1.

Цей захід мають змогу відвідати християни усіх конфесій. Вікарій кафедрального собору, о. Іван  Ходонович, розповів із цього приводу: «Метою дитячої Хресної Дороги є провести цей день в очікуванні світлого свята Воскресіння, роздумуючи над тим, що цей день означає для кожного з нас. Діти зможуть глибше зрозуміти значення Хресної Дороги та жертви Ісуса Христа заради людства. Звісно, дитяча Хресна Дорога відрізняється від дорослої. Проте, ми спробуємо без глибинних богословських мотивів, у близький для дитячого розуміння спосіб передати життя, страсті та муки Ісуса, які Він терпів заради того, щоб своїми ранами зцілити світ. Під час цієї ходи дітей також супроводжуватимуть різні герої Хресної Дороги». 

dailylviv.com

До теми

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу