Відсьогодні у Львові триватиме виставка скульптури й графіки «162»

14:55 2 грудня 2015 р.


Фото: artukraine.com.ua

У Галереї національної академії мистецтв експонуватимуть роботи її випускників у 2012-2014 роках.

«У середу, 2 грудня, о 15:00 у Галереї Львівської національної академії мистецтв відбудеться відкриття виставки скульптури та графіки випускників ЛНАМ 2012-2014 років, яка має на меті продемонструвати творчі пошуки, експерименти та досягнення молодого покоління українських скульпторів», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Учасники виставки – випускники кафедри монументально-декоративної скульптури Львівської національної академії мистецтв Денис Шиманський, Степан Федорів, Володимир Семків, Тарас Попович, Оленка Додатко, Микола Гурмак та  Оля Борщ. Творчий шлях кожного з учасників виставки склався по-різному, однак усіх вже можна назвати сформованими та самодостатніми митцями, яких об’єднує скульптура.

Вони ініціативні та відкриті до нових пластичних експериментів, їх творчість побудована на професіоналізмі, кращих традиціях львівської скульптурної школи, які вміло синтезовано із сучасними художніми тенденціями. Високу професійну майстерність молодих скульпторів виразно підкреслює графічна частина експозиції.

Виставка демонструє широкий діапазон пластичних форм, тем, ідей, технік та матеріалів. Роботи розкривають індивідуальну творчу манеру кожного з учасників, відповідають віянням часу та є суголосними світовим скульптурним практикам.

Проектом «162» митці прагнули поглянути на творчість один одного під новим ракурсом, показати те, як вона трансформувалась після завершення Академії, які вектори розвитку кожен обрав і в чому знайшов себе. Ця виставка − не одноразова мистецька акція, а довготривалий проект, який матиме продовження в часі і просторі.

Запрошуємо ознайомитись із творчістю молодих скульпторів у Галереї ЛНАМ Виставка скульптури та графіки «162» триватиме до 21 грудня на вулиці Кубійовича, 38 (подвір’я лабораторного корпусу).

Години роботи Галереї: понеділок – п’ятниця, 10:00-16:00. Офіційна сторінка в інтернет-мережі «Facebook»: https://www.facebook.com/galleryLNAM».

dailylviv.com

До теми

20:25 30 жовтня 2020 р.

Можна влаштувати Париж у Львові! Як пройшов кінопоказ від IQOS, DTF та Планети кіно

Здається, на Новий рік усі загадуватимуть бажання - трошки більше подорожей, втекти хоча б на пару днів кудись в Європу, вдихнути свіжого повітря в іншій країні, купити сувенірів і поблукати незнайомими вуличками. Хочеться загорнутись у шарф та перенестись у паризьке кафе. Слухати, як ледь чутно падає листя, пити гарячу каву, кидати крихти від круассана пташкам, дивитись навколо, не розбираючи, що написано на вивісках французькою.

Рубрика: Культура

14:34 28 жовтня 2020 р.

«Кінець «сонцесяйної» епохи»: у Львові презентували саркастичну книгу про місто і його мера

Навіть якщо Андрій Садовий обійде Олега Синютку у другому турі виборів і втримається у кріслі міського голови, його епоха однаково скінчилася. Адже того ореолу сонцесяйності й безгрішності, який багато людей бачили над його головою, вже не буде – німб потьмянів і впав на землю.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу