У Львові о 15:00 розпочнеться благодійний концерт «Захистимо Україну піснею»

10:55 17 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Концерт відбудеться у Будинку культури Військово-медичного клінічного центру Західного регіону на вулиці Личаківській, 26.

«Асамблея національностей України проводить 17 жовтня круглий стіл на тему «Національності України як фактор консолідації єдиної держави», який відбудеться о 12:00 у приміщенні конференц-залу готелю «Нобіліс» на вулиці Фредра, 5. Після закінчення круглого столу запрошують відвідати благодійний концерт до Дня захисника України під назвою «Захистимо Україну піснею», який відбудеться о 15:00 у Будинку культури Військово-медичного клінічного центру Західного регіону на вулиці Личаківській, 26», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«За підсумками роботи круглого столу в Адміністрацію Президента, Верховну Раду і Кабінет Міністрів України будуть направлені пропозиції та рекомендації з актуальних питань етнонаціональної політики України. Асамблея національностей України є об’єднанням представників всіх національностей України і створена для сприяння розвитку та зміцнення дружби і солідарності між національностями, які проживають на території України. 

У роботі круглого столу «Національності України як фактор консолідації єдиної держави» візьмуть участь державні та громадські діячі України, керівники національних громад Львівщини, вчені та фахівці, молодіжні організації, журналісти та працівники ЗМІ.  Основні завдання круглого столу: обговорити з учасниками особливості реалізації етнополітики в умовах полікультурної держави, розробити алгоритми роботи з питання формування державної політики мультикультуралізму, ознайомитися із питаннями міжетнічних відносин на Львівщині та розробити шляхи вирішення, шляхом доведення думки спільноти до вищих керівних органів держави. 

Основні питання: 1. Асамблея Національностей України: мета, напрямки діяльності, заходи. 2. Національності України: сучасний стан, питання, проблеми. 3. Консолідація українського суспільства як необхідний фактор збереження державності. 4. Державна підтримка неурядових та громадських організацій, представників та лідерів національних громад».

dailylviv.com

До теми

13:37 4 березня 2021 р.

Володимиру Івасюку - 72, на цвинтар прийшли львів'яни

Сьогодні, 4 березня, виповнюється 72 роки від дня народження композитора, поета, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України Володимира Івасюка. У Львові на Личаківському кладовищі спільною молитвою та покладанням квітів вшанували пам’ять видатного композитора.

Рубрика: Культура

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу