У Львові о 15:00 розпочнеться благодійний концерт «Захистимо Україну піснею»

10:55 17 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Концерт відбудеться у Будинку культури Військово-медичного клінічного центру Західного регіону на вулиці Личаківській, 26.

«Асамблея національностей України проводить 17 жовтня круглий стіл на тему «Національності України як фактор консолідації єдиної держави», який відбудеться о 12:00 у приміщенні конференц-залу готелю «Нобіліс» на вулиці Фредра, 5. Після закінчення круглого столу запрошують відвідати благодійний концерт до Дня захисника України під назвою «Захистимо Україну піснею», який відбудеться о 15:00 у Будинку культури Військово-медичного клінічного центру Західного регіону на вулиці Личаківській, 26», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«За підсумками роботи круглого столу в Адміністрацію Президента, Верховну Раду і Кабінет Міністрів України будуть направлені пропозиції та рекомендації з актуальних питань етнонаціональної політики України. Асамблея національностей України є об’єднанням представників всіх національностей України і створена для сприяння розвитку та зміцнення дружби і солідарності між національностями, які проживають на території України. 

У роботі круглого столу «Національності України як фактор консолідації єдиної держави» візьмуть участь державні та громадські діячі України, керівники національних громад Львівщини, вчені та фахівці, молодіжні організації, журналісти та працівники ЗМІ.  Основні завдання круглого столу: обговорити з учасниками особливості реалізації етнополітики в умовах полікультурної держави, розробити алгоритми роботи з питання формування державної політики мультикультуралізму, ознайомитися із питаннями міжетнічних відносин на Львівщині та розробити шляхи вирішення, шляхом доведення думки спільноти до вищих керівних органів держави. 

Основні питання: 1. Асамблея Національностей України: мета, напрямки діяльності, заходи. 2. Національності України: сучасний стан, питання, проблеми. 3. Консолідація українського суспільства як необхідний фактор збереження державності. 4. Державна підтримка неурядових та громадських організацій, представників та лідерів національних громад».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу