У Львові напрацьовують концепцію створення сучасного літнього театру

13:30 8 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові створять робочу групу з напрацювання проекту створення сучасного літнього театру в Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Сьогодні, 8 серпня, на Співочому полі відбулася нарада за участю міського голови Львова Андрія Садового з цього приводу».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив під час наради: «Це має бути сучасний літній театр з накриттям над всім залом і сценою. Для її створення потрібно мати постійно діючу робочу групу, адже це треба робити швидко. Для мене важливо якнайшвидше вийти на ідеальний концепт. Все має бути продуманим: як сюди під’їхати, підійти, питання накриття від вітру і дощу, евакуації тощо».

«Під час наради йшлось про те, що простір Співочого поля для концепту лісової сцени є унікальним. Тому для такого проекту варто напрацьовувати чітку концепцію та шукати компетентних архітекторів», – поінформували також у міськраді.

Директор Органного залу Іван Остапович розповів: «Ми вже досліджували це питання і знайшли мінімум трьох компетентних архітекторів, які можуть це робити. Ми з ними контактували, і деякі з них вже зацікавились цією ідеєю. Це складний проект, але потрібно дотримуватись простої логіки: визначаємо, що ми хочемо, а чого ні, і тоді архітектор починає працювати».

«На нараді було визначено, що новий відкритий зал має вміщати понад 1500 глядачів і працювати близько 200 днів у році. Міський голова Львова запропонував арт-директору фестивалю «LvivMozArt» Оксані Линів взяти на себе патронат над цим проектом та розробити правильне технічне завдання», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу