У Львові напрацьовують концепцію Муніципальної галереї

17:45 23 жовтня 2019 р.

  • 0

У Львівській міськраді розпочали роботу над проектом Муніципальної галереї на вулиці Стефаника, 11.

Про це повідомили в середу, 23 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «21 жовтня була затверджена робоча група експертів та культурних діячів для підготовки концепції нового простору, яка вже активно працює над проектом. Процес напрацювання концепції передбачає кілька відкритих публічних зустрічей із представниками мистецьких кіл, громадою, активістами, які запрошуються до активної участі в обговоренні ідей для Муніципальної галереї».

«Місія нового простору – репрезентувати альтернативну культуру та нові жанри сучасного мистецтва, стати точкою інтелектуальної зарядки та нетворкінгу в сфері культури, місцем можливостей для творчої самореалізації та міждисциплінарних колаборацій», – поінформували також у міськраді.

Учасниками робочої групи стали куратор, засновник Арт-Центру «Я галерея» Павло Гудімов, доктор мистецтвознавства, доцент кафедри графічного дизайну Львівської національної академії мистецтв Василь Косів, культуролог, дослідник, керівник «Міського медіа архіву» в Центрі міської історії Богдан Шумилович, координаторка культурних проектів, фестивалів, концертів Роксоляна Мицько, архітектор, художник, дизайнер Андрій Хір, художник, викладач кафедри дизайну Львівської національної академії мистецтв Олег Сусленко, архітекторка, культурна менеджерка Наталія Гераймович, в.о. директора Міського палацу культури імені Гната Хоткевича Олександра Онишкевич. Керівник робочої групи – заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, заступник – директор департаменту розвитку, в.о. начальника управління культури Наталія Бунда, секретар – головний спеціаліст відділу менеджменту закладів культури Анастасія Нечипоренко.

«Робоча група покликана напрацювати концепцію функціонування нового простору на культурній мапі Львова. На двох зустрічах учасники дійшли згоди щодо потреби формування єдиної візії для цілого кластеру нових міських просторів, орієнтованих у своїй діяльності на розвиток сучасного мистецтва (вулицяСтефаника, 11, площа Ринок, 42 і площа Ринок, 21)», – розповіли також у міськраді.

«Специфіка Муніципальної галереї детермінована вдалим розташуванням та технічними параметрами приміщення. В оточенні Наукової бібліотеки імені Василя Стефаника, Картинної галереї імені Бориса  Возницького, «Lem Station» та «Urban»-бібліотеки Муніципальна галерея стане осердям цілого кварталу з культурним вектором діяльності», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:30 19 січня 2020 р.

У Львові відбулося загальноміське освячення води

У неділю, 19 січня, на свято Богоявлення на площі Ринок у Львові традиційно відбувся щорічний чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста.

Рубрика: Культура

17:44 19 січня 2020 р.

Львів`яни готують скаргу у штаб-квартиру ЮНЕСКО

Завтра, 20 січня, представники низки громадських організацій дадуть пресконференцію у Львівському пресклубі на тему «Зупинити незаконні забудови в історичній частині міста. Львів`яни готують скаргу у штаб-квартиру ЮНЕСКО».

Рубрика: Культура

11:00 19 січня 2020 р.

У центрі Львова освячуватимуть воду

19 січня, на свято Богоявлення, на площі Ринок у Львові традиційно відбудеться щорічний чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста.

Рубрика: Культура

09:50 18 січня 2020 р.

«Свято Пампуха» триватиме у Львові два дні

18 та 19 січня в Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківському гаю) на вулиці Чернеча Гора у Львові вже одинадцятий рік поспіль триватиме «Свято Пампуха».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу