У Львові нагородили золотими медалями юних художників

18:24 1 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Найвищу мистецьку дитячу нагороду – золотий мольберт з діамантом – отримала львів’янка Аліна Сосновська.

«У середу, 1 червня, з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей та в рамках форуму «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа» у Національному музеї нагородили юних талановитих художників з усієї України», – повідомили сьогодні, 1 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Двадцятьох учасників фіналу відзначили золотими медалями, а переможниця конкурсу львів’янка Аліна Сосновська отримала найвищу мистецьку дитячу нагороду – золотий мольберт з діамантом. Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив з цього приводу: «Дуже добре, що діти, які живуть у різних куточках України приїхали сьогодні до нас на Львівщину з нагоди цього прекрасного заходу. Я впевнений, що найближчим часом цими юними талантами пишатимуться не лише їх родини, а й уся Україна».

Окрім того, у рамках форуму понад 230 дітей створили розпис-молитву на Святоюрському мурі у Львові. Метою цього монументального пленеру є прохання дітей України зупинити війну в Україні та інших країнах світу. Образотворчі молитви дітей України та світу будуть виставлятися на сайті «Львівської дитячої галереї».

Варто зазначити, що форум відбувся за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, фонду Шептицьких та Місії «Постуляційний Центр беатифікацій і канонізації святих УГКЦ». Форум «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа» засновано у 2003 році на базі БФ «Львівська дитяча галерея» Ольгою Михайлюк з метою відродження виховних ідей та дороговказів Митрополита Андрея Шептицького».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу