У Львові нагородили кращих музейників (+відео)

17:55 18 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Переможці кожної зі шести номінацій отримали по 25 тисяч гривень.

«З нагоди Міжнародного дня музеїв відбулося нагородження дипломами та подяками кращих працівників музейних закладів міста Львова», – повідомили сьогодні, 18 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Сьогодні, 18 травня, о 15:00 у приміщенні Музею етнографії та художнього промислу НАНУ на проспекті Свободи, 15 відбулося відзначення дипломами та подяками кращих працівників музейних закладів Львова – з нагоди Міжнародного дня музеїв і за діяльність у 2015 році. Переможці кожної зі шести номінацій отримали від міста 25 тисяч гривень. А заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив: 

«Сьогодні велика честь бути в такому гарному товаристві і від імені міського голови Львова привітати вас із професійним святом. Мудрі люди кажуть, що спочатку людина формує середовище, а потім середовище формує її.

І, власне, сьогодні ми маємо у Львові надзвичайно неймовірне середовище, яке захоплює багатьох львів’ян, яке захоплює багатьох українців, яке захоплює багатьох іноземців. Але, з іншого боку, це ще і великий виклик, тому що це завдання кожного дня перемагати. Сьогодні зароджується і все більше розвивається ціла індустрія.

Дуже приємно бути сьогодні серед лідерів змін, серед таких острівців успіху, які, власне, завдають і показують вектор, куди потрібно рухатися, тому що з одного боку це велика відповідальність, а з іншого боку - це велика можливість. І нам сьогодні дуже приємно відзначати лідерів, які за минулий рік і за цей рік показують вектор, за яким ми ідемо». 

За результатами розгляду конкурсної комісії відзначення кращих працівників музейних закладів міста Львова переможцями конкурсу визначено:

У номінації «Збереження музейного фонду»: працівник  Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові Іван Ярославович Карпа – за вагомий особистий внесок у порятунок і збереження музейних надбань та проведення реставраційних та відновлювальних робіт.

У номінації «Популяризація фондових збірок»: старший науковий співробітник відділу давньоукраїнського мистецтва Національного  музею у Львові імені Андрея Шептицького Роман Ігорович Зілінко – за проект «Коли святі усміхаються... Народні ікони другої половини ХІХ століття – початку ХХ століття з Буковини, Гуцульщини та Покуття».

У номінації «Міжнародна діяльність»: авторська група наукових працівників Львівського музею історії релігії – Анастасії Камалдінова, Ігор Садовий, Світлана Тимків – за ФотоПроект «Re-візія-2: Проекція міфів» (виставка під відкритим небом у рамках Конгресу Східного партнерства).

У номінації «Науково-видавнича діяльність»:  провідний зберігач фондів Музею етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАНУ Галина Вікторівна Голубець – за авторську монографію «Професійне декоративно-ужиткове мистецтво в музейних колекціях»

У номінації «Розвиток музейного маркетингу»: старший науковий співробітник Національного музею – меморіалу «Тюрма на Лонцького» Ігор Ярославович Дерев’яний – за співпрацю з організаціями та установами, фондами, засобами масової інформації  з метою реалізації музейних проектів.

У номінації «Впровадження нових форм роботи, інновацій на діяльність музеїв»: авторський колектив наукових працівників Державного природничого музею НАН України – Христина Дяків, Катерина Данилюк, Анастасія Савицька – за проект «Стратегія залучення аудиторій Державного природничого музею Національної Академії Наук України».

Уже шостий рік (з 2010-го) влада міста відзначає кращих працівників музейних закладів з метою заохочення і підтримки кращих працівників музейних закладів Львова, які виявили професіоналізм, ініціативність, творчість та інноваційність у роботі, за активну участь у науковій і громадській діяльності. Ця програма поширюється на усі музейні заклади, які діють на території Львова, незалежно від підпорядкування чи власності. Найголовніше – розвиток музейної справи.

Цього року місто вітає переможців у шести номінаціях, грошова винагорода у кожній номінації становить 25 тисяч гривень. За цей час (2010-2015 роки) відзначено понад 60 фахівців музейної справи – персонально і в складі авторських колективів».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини