У Львові експонують виставку «Вічні та геніальні» | Новини Львова

У Львові експонують виставку «Вічні та геніальні»

11:30 14 травня 2019 р.

  • 0
Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: скріншот з «YouTube»

У Львові триває в рамках Великоднього ярмарку новий проект – «Мистецький тиждень».

Про це повідомили у вівторок, 14 травня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Першими учасниками проекту стали відомі львівські митці – подружжя Віктор та Наталка Проданчуки з виставкою «Вічні та геніальні: Портрети геніальних і відомих на весь світ художників».

Куратор проекту, маркетолог компанії «Львівські ярмарки» Оксана Кулик, зазначила: «Ми започаткували новий проект для того, аби розповісти львів’янам та гостям нашого міста про львівських митців, яких знають у всьому світі. Завдяки неординарній експозиції скульптур та картин в скляному куполі, сучасне мистецтво стає прозорим та доступним глядачу. Експозиція робіт працює на відвідувачів, що знаходиться ззовні скляної конструкції, а щодня з 18.00 до 19.00 можна буде оглянути виставку з середини та поспілкуватись з авторами робіт».

«Зміст та концепція портретів – це внутрішній психологічний образ-стан душі, творчий прорив з використанням елементів творів портретованих художників. Серія нових творів Віктора Проданчука ламає стереотипні уявлення поняттєвої сфери традицій і новаторства в скульптурі», – поінформували також у міськраді.

«Компанія «Львівськім ярмарки» дала можливість спостерігати за роботою скульпторів під час Фестивалю льодових скульптур в період Різдвяного ярмарку, де мистецтво створюється на очах у глядачів. А проект «Мистецький тиждень» стане арт-майданчиком в період Великоднього ярмарку», – розповіли також у міськраді.

«IX Великодній ярмарок триватиме у Львові до 19 травня. Традиційно алея перед Оперою стала осередком українських традицій, чудовим місцем зустрічі друзів і близьких та особливо атмосферною локацією для святкування Великодня», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:50 27 липня 2020 р.

Сколівщина, Стрийщина і Бущина на два місяці стануть знімальними майданчиками (відео)

На Львівщині розпочинають знімання історичного фільму «Легенда Стрия», що є частиною реалізації масштабного регіонального проекту «Легенди нашого краю».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу