У Львові до 30 червня відбуватиметься фестиваль «Твій простір»

16:48 23 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Родзинкою фестивалю стане майстер-клас американського скульптора Ліланда Беті, який створить креативні скульптури із «мертвого дерева».

«З 23 до 30 червня у Львові триватиме урбаністичний фестиваль «Твій простір». В рамках заходу відбудуться майстер-класи з ресайклінгу, лекції про креативне підприємництво, ідентичність міста, можливості для молоді, створення арт-об'єктів у міському просторі, перегляд переможців всеукраїнського конкурсу «Відкрита ніч» та багато іншого», – повідомили сьогодні, 23 червня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Організатором фестивалю виступило Молодіжне Об’єднання «Граніт», за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради. Представник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Діана Наорлевич зазначила: «Цього року управління молоді, сім’ї та спорту підтримує організації цього заходу. Починаючи із сьогоднішнього дня і впродовж усього тижня у Львові відбуватиметься урбан-фестивалб до Дня молоді.

Протягом тижня молоді люди, які будуть у Львові і матимуть бажання дуже багатьом якісних речей, зможуть долучитися до цих заходів.  Ми надаємо фінансову підтримку 20 тисяч гривень на реалізацію цього фестивалю».

Своєю чергою, організатор фестивалю Андрій Мочурад розповів: «Захід такого формату відбудеться у Львові вперше. Наш фестиваль не музичний, не розважальний. Це велика майстерня для молодих людей, які хочуть реалізовувати свій творчий потенціал задля покращення громадського та міського простору».

На відвідувачів фестивалю чекають лекції від молодих підприємців на теми «Як розпочати власну справу, коли найбільшим ресурсом є ентузіазм», «Як створити суспільно корисний бізнес, що покращуватиме міський простір», розповіді від досвідчених мандрівників «Як подорожувати Європою, коли в кишені лише гривні», огляди урбаністичної літератури від мистецького об'єднання Лід-9 та вечори сучасного українського короткометражного кіно від фестивалю «Відкрита ніч». Цілий тиждень відбуватимуться відкриті воркшопи з ресайклінгу. 

У рамках фестивалю відбувся відкритий конкурс на найкращий проект вуличного арт-об’єкту із вторинної сировини. Таким чином організатори намагались привернути увагу не тільки до актуальної зараз проблеми зі сміттям, а й до шляхів її вирішення.

Координатор мистецької частини фестивалю Андрій Біганський розповів: «Ми хочемо показати, як зробити простір міста більш креативним, наповнити його нетиповим змістом. Головне у цій справі - це ідея та бажання, а матеріалом для мистецтва може стати й те, що ми звично називаємо сміттям: надбитий посуд, пластикові пляшки чи старі дерева».

Родзинкою фестивалю стане майстер-клас американського скульптора Ліланда Беті, який створить креативні скульптури із «мертвого дерева». Детальнішу інформацію про події фестивалю можна знайти на сторінці fb.com/urbanspace.lviv».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу