У Львові частково відреставрували Гарнізонний храм

12:44 12 жовтня 2015 р.


Фото: Капеланство.info

На вулиці Театральній укріпили тил фасаду собору святих апостолів Петра і Павла та його обеліски.

«Завершився черговий етап реставраційних робіт на фасаді Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. Він охопив укріплення тильної сторони фасаду та обелісків, які були в аварійному стані», – повідомили сьогодні, 12 жовтня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info», де також розповіли:

«Як зазначає настоятель Гарнізонного храму, отець Степан Сус, ці роботи, можливо, були менш помітними для перехожих, однак дуже важливими. Реставрувати цю частину фасаду святині вдалось за пожертви прихожан та гостей храму.

Зокрема, на реставрацію було спрямовано 4 700 євро, а ще 12 400 гривень – на оренду риштування. Держава й місцева влада не скерували жодних коштів на цей етап реставрації. Висловлюємо щиру подяку усім прихожанам та гостям храму за фінансову підтримку, пожертви на відновлення святині».

Про це розповіли в понеділок на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу