У Львові будуть «Дні Китайської Народної Республіки»

10:40 8 серпня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся в четвер, 8 серпня, з радником з питань преси посольства Китайської Народної Республіки в Україні Дін Цзяньвеєм.

Очільник області зазначив: «Ми раді, що Китайська Народна Республіка зацікавлена у співпраці з Україною. У мене є розуміння, що КНР – один із стратегічних партнерів нашої країни і сподіваюсь, що у нас буде ще багато цікавих проектів».

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Під час зустрічі Дін Цзяньвей наголосив, що у вересні на Львівщині планують організувати масштабну подію – «Дні Китайської Народної Республіки», участь у яких візьме посол КНР в Україні».
Радник з питань преси посольства Китайської Народної Республіки в Україні підкреслив: «У межах заходу ми плануємо організувати фотовиставку, присвячену 70-й річниці з дня створення Китайської Народної Республіки та гала-концерт в Оперному театрі. Посол запрошує вас взяти участь у цій урочистій події. Також ми просимо вашого сприяння в організації»

У відповідь Маркіян Мальський запевнив делегацію у сприянні щодо організації Днів Китайської Народної Республіки у Львові й наголосив: «Україна та Китай рухаються в одному напрямку, є багато напрацювань. Я вірю, що проекти у галузі культури матимуть подальший ефект у сфері бізнесу тощо»

«Окрім того, сторони обговорили організацію українсько-китайсього Ділового форуму у межах «Днів КНР» у Львові. Також Дін Цзяньвей запросив делегацію із Львівщини відвідати Китайську Народну Республіку», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу