У Львові буде «Ніч поезії та музики non-stop»

09:00 21 вересня 2019 р.

  • 11


Фото: bookforum.ua

У ніч з 21 на 22 вересня у Львові відбудеться одна з найпопулярніших акцій головного культурного фестивалю країни.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Організатори Ночі поезії та музики non-stop» на 26-му «Book Forum» готують оригінальну концепцію і дещо оновлюють формат. На відвідувачів чекають автори з 10 країн світу, найяскравіші зірки української джазової та електронної сцени і абсолютно безкоштовний вхід. Унікальний формат та незабутня атмосфера зробили «Ніч поезії та музики non-stop» однією з найвідвідуваніших подій фестивалю».

«Традиційно акція поєднає актуальну поезію з прогресивною музикою відомих українських гуртів. Подія відбудеться у нічному клубі «Picasso» на вулиці еленій, 88. Початок – о 22:00», – поінформували також у міськраді.

«Вперше музика лунатиме у режимі non-stop упродовж усієї ночі. Музиканти супроводжуватимуть виступи поетів своєю грою. Це одна з новинок оновленого формату», – розповіли також у міськраді.

«Свої вірші декламуватимуть поети з 10 країн. Музичне наповнення забезпечать зірки джазової та електронної сцени. Хедлайнери ночі – «Laura Marti & Volodymyr Kaminskiy» та співачка «Alloise», – повідомили також у міськраді.

«Ніч поезії та музики non-stop» готує й «Годину прем’єр», яка стане можливістю для молодих і поки невідомих гуртів виступити на великій сцені. Цього разу таких буде два – «Vendeio» та «DivAdzhu». Для обох колективів «Ніч поезії та музики non-stop» є майданчиком для знайомства великої публіки зі своєю творчістю», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Фантом

03:07 22 вересня 2019 р.

Відповісти

... Тату, а коли ти повернешся ? Загляда дівча в батьківські очі. Коли знов до мене пригорнешся ? Коли знов пограємо досхочу ? Я для тебе віршика б завчила. Сонечко б тобі намалювала. Котикові бантика б вчепила. Пісню про лелеку б заспівала. Тату, я чекатиму на тебе. Я слухняна і старанна буду. Ляльок, тістечок мені не треба. Тільки повертайся швидше, любий. Розцвіла та й відцвіла калина. Вигляда дівча щоденно тата. За дитячий сміх, за Україну Степом, степом падають солдати ... .... 03.06.2015

Фантом

03:06 22 вересня 2019 р.

Відповісти

... Простіть мені - я повернутися не зміг. Мені не бачити салюта Перемоги. Війна звела в труну усі мої дороги. Я більше не ступлю на батьківський поріг. Від підлих зайд я рідну землю захищав. На смерть ми билися з російською ордою. Її навалу зупинили ми собою. За Батьківщину я життя своє віддав. Я мріяв жити світлим радісним життям. З дітьми-онуками щасливою родиною. Пишатись вільною новою Україною ... За мене жити я заповідаю Вам. Я більше не ступлю на батьківський поріг. І не мені тепер за днями линуть ночі. І не мені світитимуть жіночі очі. Простіть мені - я повернутися не зміг ... .... 25.05.2015

Фантом

03:03 22 вересня 2019 р.

Відповісти

... Моя зірко небесна, до тебе душею я линув. Серед ночі в окопах крізь хмари тебе виглядав. Я радів тобі, доки за землю мою не загинув. Рідну землю від зайд я під світлом твоїм захищав. Мої мрії на згадку про мене тобі залишаю. Я життя не дожив і великого щастя не знав. На шляху за світи на могили дідів поспішаю, За які до останнього бився і голову склав. Зірко моя, під світлом твоїм мене більше немає. Кров мою за свободу пролляв і нема вороття. Вірю - вкриється буйно земля України розмаєм, Вільним людям на вільній землі буде в радість життя. Моя зірко, під світлом твоїм мене більше не буде. В світлі твоїм горить сяйво моїх нездійснених мрій. Світлом ясним далеким натхненні осяяні люди, Мої мріїї здійснять на землі українській моїй ... .... 25.10.2016

Фантом

03:01 22 вересня 2019 р.

Відповісти

... Йду життям наче полем без краю, Знаю що до кінця не дійду, Де впаду бездиханний не знаю, Але з цього шляху не зійду. Хай там як проте вперто прямую, Час долаючи власним життям, Впав-піднявся і далі крокую, Не здаючись чортам вороттям. Вороття означатиме зраду, Зраду всього чим жив що любив, Собі в радість - чортам на досаду, Буду діяти так як робив. Хоч повзком лиш аби без упину, До моєї б дістатись межі. Святий Боже, храни Україну ! І хоч трохи мені поможи ... .... 31.07.2018

Фантом

02:58 22 вересня 2019 р.

Відповісти

... Зоре моя, зоре ясна, зоре невблаганна. Доле моя передчасна, доле безталанна. Нема щастя нема волі моїй Батьківщині, Знову хоче панувати москаль в Україні. Запроданцям, посіпакам гроші обіцяє, Тим хто радо українців на війні вбиває, Тим хто нищить нашу рідну прадідівську мову Аби спротиву не стало москальському слову. Та не буде як гадалось катам-братовбивцям ! "Бархатцамі" не ставати нашим чорнобривцям ! Не зватиметься "кукушкой" лісова зозуля ! На московських зайд чекає українська куля ! За свободу гнів народу москалів поглине, Заповітом спів козацький рідним краєм лине, Буде вільна Україна від Сяну до Дону, Відметемо вражу силу до її кордону. Зоре моя, зоре ясна, ти гориш-палаєш. Де, коли та як загину, все про мене знаєш. Доки зможу буду битись за мою країну, Твоїм сяйвом повернуся з миром в Україну ... .... 27.06.2018

Фантом

21:14 21 вересня 2019 р.

Відповісти

... В небі чистім високім сяє золотом Сонце, Над Дніпром синьооким відчиняє віконце. Світло щедро дарує наче пестить перлину, Сонце око милує на мою Україну. Моя рідна земля - моя рідна колиско. Моя рідна земля - і далеко і близько. Моя рідна земля - в своїм серці плекаю. Україно моя - і люблю і кохаю. Місяць сходить щоночі, бачить землю без краю, Що засліплює очі бо подібна до раю. Світло ніжно цілує у Трипіллі калину, Місяць око милує на мою Україну. Моя рідна земля - моя рідна колиско. Моя рідна земля - і далеко і близько. Моя рідна земля - в своїм серці плекаю. Україно моя - і люблю і кохаю. Рясно зорі палають, закликають до мрії, Мир душі обіцяють, шлють у серце надії. На хрестах над церквами світло зорь оживає, Щастя й долю нам з вами в Україні бажає. Моя рідна земля - моя рідна колиско. Моя рідна земля - і далеко і близько. Моя рідна земля - в своїм серці плекаю. Україно моя - і люблю і кохаю. .... 11.12.2018

Фантом

21:12 21 вересня 2019 р.

Відповісти

... Розбита Мрія завітала уві сні. Скорботний погляд із очей, роздерті крила. Стояла мовчки біль тамуючи мені, Той біль який своїм падінням залишила. Літали вдвох щасливі святом майбуття, Безмежну радість і натхнення відчували, Хотіли долю кращу й ліпшого життя, Про заздрість ницих у польоті забували. Та плазунам як в горлі кістка зліт від них, Літати жодні крила їм не допоможуть. Хто має повзати по теренах земних, Ті лише заздрити чужим польотам можуть. Та заздрість злісною та чорною стає, У підлість ненависницьку переростає, Сама не годна в небо й іншим не дає, В польоті мрії із завзяттям розбиває. Стояла Мрія біля мене уві сні. Стояла мовчки, безутішна і до рання. Прошепотіла розчиняючись в пітьмі: - Пробач падіння - я була твоя остання ... .... 29.04.2019

Фантом

21:10 21 вересня 2019 р.

Відповісти

... Тарасове Слово - народне, могутнє, Правдиве, пророче, святе, незабутнє. На крилах натхнення віщує дорогу Якою здобуде народ перемогу, Навіки одержить і волю і славу, Звеличить свою українську державу, Красиву священну завітну країну, Квітучу щасливу міцну Україну. Борітеся - рідні мої українці, На наше життя зазіхають чужинці. Поборемо розбрат - поборемо зраду, Руїна мине - ворогам на досаду. Постане, Тарасовим Словом сповита, Омріяна, виплекана, знаменита Краса-Україна - дарована Богом ... Нас кличе Тарас подолати дорогу ! .... 09-10.03.2019

Фантом

21:06 21 вересня 2019 р.

Відповісти

... Розтанув морок, день новий настав, Нависло небо сіре від негоди. Диявол українців покарав За прагнення до волі, до свободи. Посіяв ворожнечу між людьми, Наславши розбрат, заздрість, чвари, зраду. Святкує перемогу Цар Пітьми, Готується до рук прибрати владу. Господь дарує гасло боротьби: "Свобода в Незалежній Україні !" Аби позбутись вічної ганьби Й підняти рідну землю із Руїни. Господь натхнення спротиву дає, Віщує українцям Перемогу. Народ життя за волю віддає, Вклонившись низько рідному порогу. Йдемо кривавим вкрай важким шляхом, Долаємо і напад і облогу. Бажає кожний бути казаком, Пройти цю Богом прокляту дорогу. Не всім засурмлить урочистий спів, Не всі побачать ворога розбитим. Нам берегти спокійний сон братів, Полеглих шляхом кров'ю їх политим. Салют святковий догори злетить, Мир, злагода усюди запанують, Й настане тиша навкруги на мить, В пошану тих - за ким серця сумують. На почесть тих - віддавших нам життя, Що в смерті вирвали для нас свободу, Кому до нас немає вороття, Хто приклад дав любові до народу ... .... 18.11.2018

Фантом

02:54 22 вересня 2019 р.

Відповісти

... Братайтеся українці та не з москалями, Чорну смерть несуть чужинці разом з кренделями. Слави доброї не має московська багнюка, Розвелася в ній безмежно поганська тварюка. Підлість власну вихваляє, тішиться, регоче. Лізе в хату, обіймає, братом бути хоче. Прагне брататися з тими кого ще не вбито, Бо пісне без України московське корито. Українці - геть московську пошесть проженемо. Своїм щастям в Україні мирно заживемо. Братайтеся, українці, та не з москалями, Кровожерливі ординці роблять лихо з вами ... .... 20.10.2018

Фантом

21:02 21 вересня 2019 р.

Відповісти