У Львові буде «Місце щасливих людей», – ЛМР

11:28 30 січня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський запевнив: «Цього року місто планує розпочати реалізацію проекту облаштування інтерактивного громадського простору «Місце щасливих людей».

Про це повідомили сьогодні, 30 січня, в прес-службі Львівської міськради. Юліан Чаплінський зазначив: «Проект зроблений. Цього року плануємо розпочати роботи. Об’єм робіт такий, що можна виконати ще цього року».

У міськраді також нагадали: «Міське управління архітектури провело всеукраїнський конкурс на найкращий проект облаштування площі. Переможцем став дніпровський дизайнер, лауреат всесвітньовідомої дизайн-премії «Red Dot Design Singapore» Валерій Кузнєцов. Передбачається, що простір охоплюватиме кілька груп та зон, які виконуватимуть різні функції, зокрема – зону сцени (імпровізоване місце для музикантів, обговорень, відкритих лекцій), групи лавок, водні арт-об’єкти «Течії», пішохідну зону, зону схилу, оснащену місцями для сидінь, зону огородження побутових відходів, зону паркування велосипедів, зону арт-об’єкту «Нерв», який служитиме як устаткування для виставок, групу урн, групу арт-об’єктів з дерева та металу, які символізуватимуть діяльність Андрія Кузьменка, групу підсвічування дерев, групу арт-об’єктів «вібрації» та групу світильників всередині крамничок.

Юліан Чаплінський уточнив: «Навесні будемо перерозподіляти бюджет і скеруємо кошти на реалізацію проекту».

dailylviv.com

До теми

15:27 14 вересня 2021 р.

Lviv Orchestra Fashion відбувся у Львові

8 вересня у Львові відбувся показ нової колекції SS 2022 бренду Marta Wachholz у супроводі симфонічного оркестру INSO-Lviv.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу