У Львові буде благодійний фестиваль «Крила весни»

18:00 12 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: google.com.ua

У суботу, 12 квітня, об 11.00 у професійному коледжі готельно-туристичного й ресторанного сервісу на вулиці Пулюя (№36) у Львові розпочнеться благодійний фестиваль «Крила весни».

Про це повідомили в п’ятницю, 12 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Учасниками фестивалю стануть понад 500 дітей, у тому числі – діти з інвалідністю, діти ветеранів ООС, переселенці та діти із сімей, які є у складних життєвих обставинах. Його організовують, щоб сприяти інклюзії та толерантному ставленню до дітей із особливостями, а також порушити інші важливі суспільні проблеми – наприклад, охорони довкілля».

«У програмі фестивалю: спортивні змагання «Ігри зі смайлами», турнір «Що? Де? Коли?», творчі майстер-класи (свічкарство, витинанка, писанкарство, іграшки-янголи, українська листівка з тканини, розпис посуду), концертна програма, ігри, розваги, благодійний ярмарок. Під час фестивалю заплановане встановлення рекорду України в категорії «Найбільша спільна картина українського пейзажу з піску». Організаторами фестивалю – громадські організації «Рій мрій», «Подаруй життя» (Київ), а також Ротарі-клуби «Київ Столиця» і «Львів Княжий», – поінформували також у ЛМР.

Співорганізатор фестивалю Сергій Бондаренко зазначив: «Фестиваль «Крила весни» ми влаштовуємо другий рік поспіль, але вперше – у Львові. Спортивні, творчі та інтелектуальні заняття, які ми пропонуємо, допомагають подолати бар’єри між дітьми з різним соціальним статусом. Уже під час підготовки ми змогли об’єднати не лише різні групи дітей, але й громадські організації міста. Завдяки цьому створюється платформа для подальшої реалізації соціальних проектів».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів