У Львові буде благодійний фестиваль «Крила весни»

18:00 12 квітня 2019 р.


Фото: google.com.ua

У суботу, 12 квітня, об 11.00 у професійному коледжі готельно-туристичного й ресторанного сервісу на вулиці Пулюя (№36) у Львові розпочнеться благодійний фестиваль «Крила весни».

Про це повідомили в п’ятницю, 12 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Учасниками фестивалю стануть понад 500 дітей, у тому числі – діти з інвалідністю, діти ветеранів ООС, переселенці та діти із сімей, які є у складних життєвих обставинах. Його організовують, щоб сприяти інклюзії та толерантному ставленню до дітей із особливостями, а також порушити інші важливі суспільні проблеми – наприклад, охорони довкілля».

«У програмі фестивалю: спортивні змагання «Ігри зі смайлами», турнір «Що? Де? Коли?», творчі майстер-класи (свічкарство, витинанка, писанкарство, іграшки-янголи, українська листівка з тканини, розпис посуду), концертна програма, ігри, розваги, благодійний ярмарок. Під час фестивалю заплановане встановлення рекорду України в категорії «Найбільша спільна картина українського пейзажу з піску». Організаторами фестивалю – громадські організації «Рій мрій», «Подаруй життя» (Київ), а також Ротарі-клуби «Київ Столиця» і «Львів Княжий», – поінформували також у ЛМР.

Співорганізатор фестивалю Сергій Бондаренко зазначив: «Фестиваль «Крила весни» ми влаштовуємо другий рік поспіль, але вперше – у Львові. Спортивні, творчі та інтелектуальні заняття, які ми пропонуємо, допомагають подолати бар’єри між дітьми з різним соціальним статусом. Уже під час підготовки ми змогли об’єднати не лише різні групи дітей, але й громадські організації міста. Завдяки цьому створюється платформа для подальшої реалізації соціальних проектів».

dailylviv.com

До теми

20:01 28 січня 2022 р.

На Львівщині створять інтерактивну карту місць, які будуть привабливі для кінозйомок

Сьогодні відбулась робоча зустріч представників кінокомісії при Львівській облдержадміністрації з керівництвом Трускавецької міської ради та організаторами кінофестивалю «Корона Карпат».

Рубрика: Культура

18:34 25 січня 2022 р.

На Львівщині у громадському транспорті заборонена російська попса: пасажири поскаржаться на 112

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області діє обмеження на використання аудіовізуальних творів російських артистів у громадському транспорті.

Рубрика: Культура

18:00 24 січня 2022 р.

У Львові туристи з України вже не просять гіда переходити на російську мову

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області, на території Львівщини під час проведення екскурсій, діють обмеження на використання російської мови. Виняток - екскурсії для туристів з іноземних країн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу