У львівському театрі поставлять п’єси школярів

14:30 29 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Першому театрі поставлять п’єси про Львів, які напишуть школярі.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Львівських старшокласників навчають у межах «Лабораторії підліткової драматургії «Драма Teen», писати драматургічні тексти. Лабораторія відбувається у Першому театрі з 26 до 31 серпня, за фінансової підтримки Львівської міської ради».

«Учасників лабораторії відібрали за результатами попереднього конкурсу. Двоє львівських драматургів – Ірина Гарець та Андрій Бондаренко, навчають учасників драматургічній справі. А потім підлітки напишуть свої власні тексти. Головна тема Лабораторії – «Життя львівських околиць», – поінформували також у міськраді.

«Проект «Драма Teen» реалізується у три етапи. Перший етап (лютий-квітень) – це конкурс, який допоміг відібрати талановитих школярів. Другий етап (серпень) – власне, «Лабораторія підліткової драматургії», в рамках якої підлітки напишуть свої п’єси. На третьому етапі у вересні ці тексти передадуть відомим українським режисерам, які створять на їхній основі повноцінну постановку», – розповіли також у міськраді.

«У режисерській команді – Олена Апчел (Харків-Львів), Дмитро Гусаков (Харків-Київ), Ігор Білиць (Київ) та Дмитро Захоженко (Херсон-Київ-Львів). Вони працюватимуть з акторами Першого театру, і 8 вересня представлять на сцені Першого театру виставу-альманах за творами підлітків – фінальний результат проекту «Драма Teen», – повідомили також у міськраді.

«Показ «лабораторної» постановки стане першою подією нового 100-го сезону Першого театру. Лабораторія відбувається у різних локаціях – у Першому театрі, у Центрі міської історії, в Урбан-бібліотеці та на «Фабриці Повидла», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

22:02 29 вересня 2020 р.

Львівський художник закликав не перетворювати туризм на сферу готелів і дешевого пива

Тільки тоді Львів буде по-справжньому привабливим для туристів, коли, окрім добрих харчів і комфортних готелів, ми запропонуємо їм цікаві культурні заклади.

Рубрика: Культура

13:26 29 вересня 2020 р.

Львівській національній філармонії присвоїли ім'я відомого композитора

Сьогодні, 29 вересня, Львівська обласна рада проголосувала за присвоєння імені Мирослава Скорика комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія".

Рубрика: Культура

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу