У Львівському театрі опери й балету розпочнуть ювілейний сезон

11:15 20 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 23 серпня, напередодні Дня Незалежності України, Львівська національна опера урочисто відкриє ювілейний 120-й театральний сезон червоною доріжкою та святковим концертом на площі перед театром.

Про це повідомили у вівторок, 20 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Для глядачів звучатимуть твори та уривки з опер українських композиторів Миколи Лисенка, Семена Гулака-Артемовського, Юлія Мейтуса, Євгена Станковича. Святковий концерт відбудеться за участю солістів опери та симфонічного оркестру під керівництвом диригентів Михайла Дутчака, Мирона Юсиповича, Ірини Стасишин, Юрія Бервецького».

«Упродовж святкового концерту будуть анонсовані прем’єри, що відбудуться впродовж сезону 2019-2020 років, а також гастролі театру в Україні й за кордоном, вихід у світ книг про історію оперного театру та масштабний Міжнародний конкурс оперних співаків імені Соломії Крушельницької. Початок святкового концерту – о 16:30», – поінформували також у міськраді.

«Після концерту на сцені театру відбудеться легендарна вистава феєрії (опери-балету) «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича (початок – о 18:00), яку також транслюватимуть на відеоекрані на площі біля Театру для всіх охочих», – розповіли також у міськраді.

«Вистави Львівської національної опери впродовж першого тижня присвячені виключно українській музиці – 16-25 серпня на сцені театру прозвучать опери Мирослава Скорика «Мойсей», Семена Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм», феєрія «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича, балет «Лілея» Костянтина Данькевича. А оперу «Наталка Полтавка» артисти та керівництво театру присвячують трьом ювілейним датам – 250-річчю від дня народження Івана Котляревського, 200 років зі створення ним п’єси «Наталка Полтавка», 130 років опері «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

12:01 13 лютого 2020 р.

Площу Коліївщини обіцяють впорядкувати мерія і єврейська громада

12 лютого між управлінням охорони історичного середовища ЛМР, ГО «Центр міської історії центрально-східної Європи», ГО «Лабораторія міського простору», Єврейською релігійною громадою прогресивного іудаїзму «Тейва» у Львові, Почесним Консульством Держави Ізраїль у Західному регіоні України, благодійним фондом «Бней Бріт Леополіс» імені Еміля Домбергера, Львівським товариством єврейської культури імені Шолом-Алейхема й Всеукраїнським єврейським благодійним фондом «Хесед-ар'є» підписано Меморандум про співпрацю в напрямку збереження єврейської спадщини у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу