У Львівському театрі опери й балету розпочнуть ювілейний сезон

11:15 20 серпня 2019 р.

  • 0
  • 471


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 23 серпня, напередодні Дня Незалежності України, Львівська національна опера урочисто відкриє ювілейний 120-й театральний сезон червоною доріжкою та святковим концертом на площі перед театром.

Про це повідомили у вівторок, 20 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Для глядачів звучатимуть твори та уривки з опер українських композиторів Миколи Лисенка, Семена Гулака-Артемовського, Юлія Мейтуса, Євгена Станковича. Святковий концерт відбудеться за участю солістів опери та симфонічного оркестру під керівництвом диригентів Михайла Дутчака, Мирона Юсиповича, Ірини Стасишин, Юрія Бервецького».

«Упродовж святкового концерту будуть анонсовані прем’єри, що відбудуться впродовж сезону 2019-2020 років, а також гастролі театру в Україні й за кордоном, вихід у світ книг про історію оперного театру та масштабний Міжнародний конкурс оперних співаків імені Соломії Крушельницької. Початок святкового концерту – о 16:30», – поінформували також у міськраді.

«Після концерту на сцені театру відбудеться легендарна вистава феєрії (опери-балету) «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича (початок – о 18:00), яку також транслюватимуть на відеоекрані на площі біля Театру для всіх охочих», – розповіли також у міськраді.

«Вистави Львівської національної опери впродовж першого тижня присвячені виключно українській музиці – 16-25 серпня на сцені театру прозвучать опери Мирослава Скорика «Мойсей», Семена Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм», феєрія «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича, балет «Лілея» Костянтина Данькевича. А оперу «Наталка Полтавка» артисти та керівництво театру присвячують трьом ювілейним датам – 250-річчю від дня народження Івана Котляревського, 200 років зі створення ним п’єси «Наталка Полтавка», 130 років опері «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

10:10 17 вересня 2019 р.

У Львові буде прем’єра драми «Голоси»

У вівторок, 17 вересня, о 13.00 у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій на вулиці Пекарська (№41) розпочнеться прес-конференція з нагоди прем’єри драми «Голоси», створеної в рамках проекту «Творчі резиденції для бійців» від благодійного фонду «Творча криївка».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 291

Останні новини

42% опитаних українців хочуть, щоб ветерани війни бути залучені до політики

Водій автобуса №25 їздить тротуарами й велодоріжками Львова

На Львівщині виправлятимуть помилки на таблицях

У дитячому опіковому 8-ї львівської лікарні допомогли цього року 269 дітям

У Львові преміювали рятувальників

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу