У Львівському театрі імені Лесі Українки представили нову команду

20:24 22 вересня 2015 р.


Фото: Роман Балук/ZIK

Новий театральний сезон розпочнеться цьогоріч на вулиці Городоцькій у жовтні.

«Сьогодні у Львівському драматичному театрі імені Лесі Українки нова команда театру представила політику ребрендингу, нову візію розвитку театру та розповіла про себе. Новий театральний сезон розпочнеться цьогоріч у жовтні», – повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також передали сказане заступником начальника управління культури ЛМР Михайлом Морозом:

«Це літо було дуже не просте для театру. В червні була ситуація коли акторський колектив висловив недовіру тодішньому директору Олексію Коломійцеву. Окрім цього 30 червня з усіма працівниками театру закінчились контракти і вони не були продовжені, також не був продовжений контракт і з паном Коломійцевим. 

Також варто нагади, що зараз триває судовий процес на предмет того, щоб визнати незаконний підписаний контракт паном Расказовим, який виконував обов’язки директора щодо виконання Коломійцевим обов’язків художнього керівника і до завершення справи Олексій Коломійцев відсторонений з посади художнього керівника. З огляду на ту ситуацію, яка була, коли у театрі закінчились контракти з персоналом та акторами і він опинився у становищі коли треба було оновлювати весь кадровий персонал починаючи від директора і закінчуючи нижчими посадами управління культури відсторонило Расказова і призначило виконуючого обов’язки директора Миколу Павліва.

1 вересня коли посада директора стала вакантною Микола Павлів був призначений на цю посаду за контрактом. Зараз директор почав формувати персонал театру, заповнювати ті вакансії, які є і готувати театр до початку нового театрального сезону».

За словами ж Євгена Худзика, який виконує обов’язки художнього керівника театру імені Лесі Українки, у театрі планують поєднувати як класичні постановки, так і щось нове і навіть експериментальне. Нова команда за його словами має внести у театр Лесі Українки атмосферу творчого затишку, а також зробити його максимально відкритим для мистецьких організацій та діячів культури.

Окремим аспектом художній керівник виділив освітню частину у театрі, зокрема майстер-класи від режисерів, а також театральну школу для школярів та абітурієнтів.

Також восени планують реалізувати спільну благодійну толоку, відкрити мистецьку резиденцію та за допомогою художників зробити мураль на одній зі стін театру, який має стати своєрідною візитівкою установи. У жовтні на глядачів чекатимуть такі вистави як: 

«Баба» (режисер О. Кравчу, за твором П. Ар’є); 

«Лондон» (режисер П. Ар’є, за текстом М. Доська); 

«Щасливий Йорік» (режисер Є. Чистоклєтов, за творами В. Стуса); 

«Перетворення» (режисер А. Вусик, за Ф. Кафкою); 

«Мама Маріца дружина Колумба» (режисер Є Худзик, за твором М. Матіос); 

«Великий Льох» (реж Є худзик);

«Дзен за Сухомлинськм» – вистава в рамках проекту «Діти для дітей».

Заступник начальника управління культури ЛМР Михайло Мороз також додав, що враховуючи дуже поганий стан даху, а також стін театру у бюджеті на 2016 рік планують виділити кошти на капітальні ремонтні роботи у театрі імені Лесі Українки. За його словами, ситуація з поганим станом будівлі є не тільки у даної установи».

dailylviv.com

До теми

20:19 25 жовтня 2021 р.

Монахиня зі Львова посіла призове місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні

Контемплятивна сестра-редемптористка Марія (Слєпченко) посіла 2 місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні. Цей конкурс відбувся під егідою Віденської консерваторії імені Шуберта.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу