У львівському сквері відкрили фотовиставку, присвячену ромам

17:13 12 липня 2021 р.

Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Між нами» відкрив фотовиставку «Чотири стихії», присвячену красі та цінності ромського народу. Презентували її сьогодні, 12 липня, у сквері «На валах».

Фотовиставку провели за сприяння Львівської обласної державної адміністрації.  Мета – розповісти історії ромських родин та їхніх дітей.
У заході взяли участь і герої експозиції – представники ромської меншини Анна та Есмеральда, а також їх діти – Іванка, Аліна, Анжела, Ланія та Дмитрик.

Експозицію виставки відкрила Алла Горбач – директор Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді «Між нами». Пані Алла звернула увагу на потреби ромської меншини, а також докладно розповіла про виклики, з якими стикається спільнота.

«Ні для кого не секрет, що в суспільстві є упереджене ставлення до ромів. Але як з цим боротися? Ми чуємо багато повідомлень про проблеми ромської спільноти, але часто ці масиви інформації проходять повз нас, не торкаючись нас. Сьогоднішня експозиція, фотографії, цитати людей, усміхнені обличчя, щирі посмішки та спраглі очі дітей міняють наше ставлення до ромів у сотні разів сильніше, аніж численні міжнародні конвенції, документи чи стратегії. Розкриття проблем ромів через локальні історії, через людські долі та переживання – має дуже сильний ефект у подоланні стереотипів», - начальник відділу релігій та національностей департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Дмитро Горєвой.

На відкритті фотовиставки були присутні: заступник директора Львівського обласного центру соціальних служб Юрій Микитка, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у західних областях Світлана Семчишин, заступник директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді «Між нами» Назарій Петрів, духовенство – отець Лукаш  Лушняк з Римо-католицької Церкви та отець Іван Данилів з Православної Церкви України, автори виставки - фотографи студії "Фотовернісаж" та Національної Спілки Фотохудожників України Анна Рицар та Роман Семен.

Фотоекспозицію можна оглянути до 14 липня 2021 року включно у сквері «На валах» навпроти Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу