У львівському парку «оживе» бібліотека

11:00 23 липня 2017 р.


Фото: зі сторінки «Жива Бібліотека» в Сенсотеці» в інтернет-мережі «Facebook»

У Стрийському парку в ролі книг виступатимуть люди.

У Львівській міськраді анонсували: «У неділю, 23 липня, з 13.00 до 17.00 у «Сенсотеці»на вулиці  Самчука, 22 (Стрийський парк) триватиме «Жива Бібліотека» – в ролі книг виступлять люди. Стати читачами запрошують всіх охочих: для цього достатньо прийти в Сенсотеку та вибрати з каталогу ті книги, з якими б хотіли поспілкуватись».

Організатори «Живої Бібліотеки» розповіли: «Нам не раз доводилось чути вислів – «з твого життя можна книгу писати!». І справді, деякі люди своїми історіями можуть захопити навіть більше, ніж найпопулярніший бестселер. Це і є принцип «Живої Бібліотеки» – особа розповідає про своє життя читачу, а той, в свою чергу, може поставити будь-яке питання. Так ми маємо інтерактивне читання. Але мета «Живої Бібліотеки» – не розважати читача, а ламати стереотипи. Саме тому нашими книгами будуть люди з різних соціальних груп, які зазнають упередженого ставлення з боку суспільства. Цікавинкою заходу є те, що до нас приїдуть також книги з Харкова, тому особлива увага буде приділена стереотипам щодо мешканців Східної України».

«Спілкування відбуватиметься віч-на-віч упродовж 15 хвилин просто неба в парку, навпроти «Сенсотеки». Організатор заходу – «Human Library Kharkiv», співорганізатор – ГО «Інститут українських студій». Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу