У львівському Парку культури і відпочинку відкрили «Бібліотеку одного дня»

19:50 9 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Відтепер упродовж літа відвідувачі матимуть змогу безкоштовно випозичати книжки з колекції «Бібліотеки…», терміном на один день.

У неділю, 7 червня, у Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького відбулось офіційне відкриття проекту «Бібліотека одного дня». Відтепер і впродовж літа відвідувачі матимуть змогу безкоштовно випозичати книжки з колекції «Бібліотеки…», терміном на один день.

Окрім того, в рамках проекту відбулась низка заходів – Гаражний розпродаж від львівських видавництв, пікніки з авторами, а також літературний квест. До Гаражного розпродажу долучилися львівські видавництва «Апріорі», «Видавництво Старого Лева», «Каменяр», «ПАЇС», Видавництво Українського католицького університету, «Світ», «Свічадо» та «Центр Європи».

Книжки продавались зі знижками від видавництв. Під час розпродажу в Парку також відбулися літературні пікніки з авторами, зокрема з поетом-піснярем Зеновієм Филипчуком та поетесою Марією Людкевич.

Також було проведено літературний квест для справжніх поціновувачів активного та інтелектуального відпочинку. Кілька команд розіграли між собою комплекти літературних нагород, які надали видавництва.

Беззаперечними переможцями стала команда «Мультики», котра справилась із завданнями за дві години. Друге місце посіла команда «Маделунга». Третій комплект нагород вручили команді «Саша і Ко».

«Бібліотека одного дня» – це перший проект Кластеру видавничої діяльності та поліграфії у Львові. Координатором Кластеру є Інститут міста.

Менеджер кластера видавничої діяльності та поліграфії у Львові Марія Салієнко зазначила: Один з пріоритетів кластера – промоція книгочитання. І цей проект націлений створити новий формат відпочинку для мешканців міста, що охоплює як приємний відпочинок на природі, так і культурний відпочинок з цікавою книжкою в руках». 

Партнерами проекту є Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, Інститут міста, Департамент економічної політики Львівської міської ради, Інститут економіки та менеджменту Національного університету «Львівська політехніка», «Central Park терасса». Про це повідомили сьогодні, 9 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура

Останні новини

У Львові демонтували кіоск на вул. Петлюри, ще 5 власники розібрали самі

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

Львів гальмує вихід всієї області з карантину: ЛОДА звернулась до Кабміну

Карантин на Львівщині продовжили до 12 червня

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу