У львівському парку імені Івана Франка відкрили арт-інсталяцію «ОгоРодина»

23:30 21 липня 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Міжнародна компанія «Сингента» за підтримки ЛКП «Зелений Львів» відкрила в парку навпроти Львівського національного університету імені Івана Франка арт-інсталяцію «ОгоРодина» у форматі соціально-освітнього проекту.

У рамках глобальної програми «The Good Growth Plan» («План Успішного Зростання») компанія «Сингента» за підтримки львівської мерії ініціювала суспільно-освітній проект «ОгоРодина». Навпроти Львівського національного університету міжнародна компанія «Сингента» в Україні за підтримки ЛКП «Зелений Львів» відкрила в парку імені Івана Франка арт-інсталяцію «ОгоРодина» у форматі соціально-освітнього проекту. Мета проекту – привернути увагу жителів міста до сфери сільського господарства і розкрити цікаві та невідомі факти з життя рослин, використовуючи творчі підходи до освітніх програм.

Проект пропонує жителям і гостям міста долучитися до створення міського городу та краще пізнати щоденну працю фермера на практичному досвіді. Кожен охочий мав нагоду відчути себе справжнім господарем та висадити розсаду капусти, перцю, квасолі, різних видів салату, пряних трав та соняшника.

Упродовж заходу діти із захопленням брали участь у агро-майстер-класах та вікторинах, а дорослі тим часом мали можливість отримати практичні та цінні поради і нові знання від фахівців компанії «Сингента».  Інсталяція «ОгоРодина» складається з шести арт-об'єктів, кожен з яких концептуально нагадує форму дерева і представляє певну групу рослин: овочеве дерево (помідори, капуста, перець); олійне дерево (соняшник); зернове дерево (пшениця, жито); бобове дерево (горох, квасоля); квіткове дерево (квіти); львівське кавове дерево (пряні рослини).

Усі об'єкти виготовлені з натурального дерева, металу і декоруючих матеріалів, є мобільними та багатофункціональними, мають конкретне освітнє значення і водночас створюють місце для відпочинку і дозвілля. Партнером компанії «Сингента» з реалізації проекту виступила творча майстерня «Гарна Галерея» (м. Київ). Дівчата з творчої майстерні Тетяна Танська та Дарина Корчевська натхненно втілили в життя концепцію арт-інсталяції і зробили її унікальною.

Головний інженер ЛКП «Зелений Львів» Володимир Чишинський зазначив: «Не дивлячись на популярність у багатьох європейських країнах, наприклад, у Польщі, висадка міського городу є новою практикою для України. Впевнені, що такі ініціативи будуть і надалі розвиватися в країні. Львів «відкритий для світу», а значить він відкритий і для громадських та освітніх заходів нового креативного формату. Наше місто приймає сотні фестивалів, організовує виставки та арт-проекти різного напрямку, але подібної ініціативи з висадкою міського городу з пізнавальною програмою у Львові ще не було».

Перший громадський город в Україні було висаджено у сквері Небесної сотні в Києві у 2014 році, де «Сингента» виступила партнером ГО «Місто-Сад». Проект сподобався киянам і вже другий рік поспіль містяни збираються навесні, щоб посадити овочевий город у сквері, а восени зібрати врожай.

Про це повідомили сьогодні, 21 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів