У львівському парку «Горіховий гай» відбудеться «Купіль на Йордана»

09:00 19 січня 2019 р.


Фото: inlviv.in.ua

У суботу, 19 січня, о 9.00 в озері в парку «Горіховий гай» на вулиці Володимира Великого розпочнеться «Купіль на Йордана», а о 12.00 – освячення води.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Проведення святкових заходів Водохрещення на території Львова передбачається на трьох водних об’єктах – в озері в парку «Горіховий гай» на вулиці Володимира  Великого, у водоймі на вулиці Шевченка у Винниках та в озері №1 на вулиці Курортній у Брюховичах».

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький зазначив: «У нас є три водні об’єкти, на яких офіційно дозволено купання. Потрібно, щоб люди турбувалися про себе, в першу чергу, щоб це було свято, а не з трагічними наслідками. Я би хотів акцентувати увагу на кілька моментів по заходах безпеки. Перше – це кому заборонено за медичними показниками, не пробувати і не лізти у воду. Друге, на що би я хотів звернути увагу, це підготовка до самого процесу. Вона не починається, що зранку встав і пішов скупався, а хоча би звичайне обтирання, обливання холодною водою».

«Найбільша трагедія – коли вживають спиртні напої. Цього робити категорично не можна! І слід пам’ятати – має бути догляд за дітьми. Бо дуже часто, батьки беруть дітей з собою, а коли купаються, то немає кому стежити за дітьми. На тих водних об’єктах, де не можна купатися, будуть встановлені знаки заборони, – наголосив Віктор Іваніцький.

dailylviv.com

До теми

12:24 23 жовтня 2021 р.

Під Львовом реставрують 265-річну церкву: за роботами наглядатиме екскерівниця відділу Укрзахідпроєктреставрації

На хуторі Гомулець /с. Воля Гомулецька, що належить до Львівської територіальної громади, відреставрують церкву святої Трійці – пам’ятку архітектури національного значення. Церкві – 265 років і вона збережена у майже незмінному вигляді та вже років 20 потребує комплексних реставраційних робіт.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу