У Львівському палаці мистецтв відкриють виставку «Людина в ландшафті часу»

15:15 18 липня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

25 липня у Львівському палаці мистецтв відбудеться відкриття виставки живопису та графіки Михайла Туровського «Людина в ландшафті часу».

Про це повідомили в четвер, 18 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Творчість Михайла Туровського сформувалася на традиціях українського мистецтва ХХ століття і була тісно пов’язана з київською школою 1960-х та 1970-х років. Однак, міжнародно визнаний майстер Михайло Туровський поєднує це у своїй творчості з традиціями та новаціями світового мистецтва».

«Його творчість пронизана ідеями гуманізму та сповнена повагою до великих культурних досягнень людства та проростає з їх коренів. Роботи Михайла Туровського представлені в багатьох музеях світу, зокрема в Національному художньому музеї України в Києві, в Музеї сучасного українського мистецтва в Києві. Окрім того, живопис відомого митця представлений в приватних колекціях України, США, Франції, Ізраїлю, Канади», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:49 19 січня 2022 р.

На площі Ринок у Львові можна зачерпнути освяченої води

Зважаючи на збільшення динаміки захворюваності на COVID-19, цього року у Львові не було традиційного освячення води на свято Богоявлення. Аби уникнути великого скупчення людей, отці провели Чин водосвяття з самого ранку. Відтак, упродовж дня охочі можуть прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуара.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу