У Львівському палаці мистецтв відкриють виставку «Людина в ландшафті часу»

15:15 18 липня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

25 липня у Львівському палаці мистецтв відбудеться відкриття виставки живопису та графіки Михайла Туровського «Людина в ландшафті часу».

Про це повідомили в четвер, 18 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Творчість Михайла Туровського сформувалася на традиціях українського мистецтва ХХ століття і була тісно пов’язана з київською школою 1960-х та 1970-х років. Однак, міжнародно визнаний майстер Михайло Туровський поєднує це у своїй творчості з традиціями та новаціями світового мистецтва».

«Його творчість пронизана ідеями гуманізму та сповнена повагою до великих культурних досягнень людства та проростає з їх коренів. Роботи Михайла Туровського представлені в багатьох музеях світу, зокрема в Національному художньому музеї України в Києві, в Музеї сучасного українського мистецтва в Києві. Окрім того, живопис відомого митця представлений в приватних колекціях України, США, Франції, Ізраїлю, Канади», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:30 9 грудня 2019 р.

У Львові розпочали демонтаж фонтана

У понеділок, 9 грудня, на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької розпочали демонтаж фонтана.

Рубрика: Культура