У Львівському палаці мистецтв відкриють о 16:00 виставку Дмитра Собокаря «Silentium»

15:42 3 липня 2015 р.


Фото: sobokarfoto.pixu.com

30 світлин переможця багатьох міжнародних і національних фотоконкурсів експонуватимуть щодня з 11:00 до 17:00, окрім понеділка.

Організатори виставки виставки Дмитра Собокаря «Silentium», яку відкриють сьогодні, 3 липня, о 16:00 у Львівському палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17, (побачити її можна буде щодня з 11:00 до 17:00, окрім понеділка) розповіли:

«Пізнаючи людину, Дмитро Собокар ставить перед собою складну мету – розгадати феномен мовчання, феномен вічної тиші і недомовленості. Кожна робота художника – це дослідження меж можливого і неможливого, короткий екскурс в те, що найчастіше знаходиться за межами вербального самовираження, експеримент над пластичним потенціалом кожної людини.

Не всі мають можливість складати букви в правильні слова, але всі – за допомогою своєї міміки дати зрозуміти, що діється в глибинах їхніх душ. Камера – невидимий провідник між існуючим і вигаданим світом.

У кожній світлині автор показує контрастні грані чоловічого мовчання. Моделі на фотографіях втягують глядача в символічний обмін порожніми знаками, і ми охоче приймаємо цю гру, тому що «Silentium» – це найприродніша форма існування, в якій кожен з нас може знайти відповіді.

«Silentium» – це 30 образів, 30 різних відображень чоловічої натури. Дмитро уважно зазирає в чоловічу психологію, намагаючись спіймати вислизаючі в нескінченність емоції та почуття, зловити саму суть.

У картинах митець реалізує власне сприйняття відтінків чоловічої натури. Його світлини – це створений ним міф, в якому живуть загадкові герої. Світ Дмитра занурює в інший вимір, простягаючи незримі нитки з минулого в майбутнє». 

Дмитро Собокар – член Національної спілки фотохудожників України, член WPO (Великобританія). Народився 9 червня 1981 року в місті Суми. Свій шлях в мистецтві почав із чотирьох років навчання в художній школі. В 14 років закінчив з відзнакою художню школу і захопився фотографією як альтернативою створення картин.

Просування творчості українського фотомитця за кордон розпочалося півтора роки тому.

Нині Дмитро Собокар відомий закордоном фотомитець, переможець багатьох міжнародних і національних фотоконкурсів, в тому числі «Trierenberg Super Circuit» (Австрія). В березні цього року Дмитро здобув перше місце в найвпливовішому в світі конкурсі арт-фотографії «Al-Thani Award for Photography» (Катар). Вперше за 15-річну історію конкурсу перемогу було віддано фотографу з України. 

На рахунку митця 17 виставок, з них п’ять – персональних. Роботи Дмитра Собокара знаходяться в приватних колекціях Австрії, Італії, Катару.

Про це повідомили «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

20:14 8 грудня 2021 р.

У Львові заклали капсулу на будівництво Першого акустичного концертного залу в Україні

У Львівському державному музичному ліцеї ім. С. Крушельницької триває будівництво Першого акустичного концертного залу в Україні. Сьогодні ж провели закладання капсули будівництва та його благословення.

Рубрика: Культура

21:25 3 грудня 2021 р.

Львів’ян кличуть на органний фестиваль, який стартує 5 грудня

У неділю у Львівському органному залі розпочнеться ХІ Міжнародний органний фестиваль, на якому звучатиме релігійна та класична музика, а також нові твори сучасних композиторів.

Рубрика: Культура

11:51 3 грудня 2021 р.

Музичний сквер Трускавця потрапив до Національного реєстру рекордів України

У Трускавці завдяки конкурсу проєктів місцевих ініціатив створили музичний сквер як освітньо-відпочинковий простір на території позашкільного навчального закладу Трускавецької дитячої школи мистецтв ім.Р.Савицького.

Рубрика: Культура

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу