У Львівському палаці мистецтв – фестиваль добра «Червоні носики»

12:22 8 листопада 2015 р.


Фото: nravokids.com

За зібранні кошти ініціатори планують закупити центрифугу з охолодженням, ротор і медичні аксесуари для неї – для якісної діагностики патології згортання крові.

«Всеукраїнський благодійний фонд «Запорука» організовує у Львівському палаці мистецтв за підтримки міської ради та обласної ради фестиваль добра «Червоні носики», що відбудеться 8 листопада. Метою заходу є підвищення рівня виживання дітей, які лікуються у трьох відділеннях Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, завдяки забезпеченню клініки сучасним діагностичним обладнанням для визначення патології згортання крові», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

Керівник відділу молоді та сім’ї Львівської міської ради Тарас Репицький зазначив: «Існування таких ініціатив є стратегічно важливим для міста та нашого суспільства, адже подібними, успішними акціями ми рятуємо життя діточок та висловлюємо свою підтримку у боротьбі з недугою. Мені справді приємно бачити якісну роботу, що виконують організатори цього проекту і сподіваюсь, що дана ідея буде розвиватись у майбутньому навіть активніше та принесе ще більше добра».

Своєю чергою, керівник львівського представництва ВБФ «Запорука» Ярина Хомцій зазначила: «Червоний носик – світовий символ добрих справ. Ми запрошуємо сім’ї з дітьми прийти 8 листопада до Палацу мистецтв на сімейне свято, свято найкращих розваг для дітей і долучитися до хвилі добра. Для нас важливо, щоб благодійність була дієвою і відповідальною. Вже втретє у Львові ми проводимо фестиваль добра «Червоні носики» – для підтримки важкохворих дітей. Носики рятують!».

За зібранні кошти ініціатори планують закупити центрифугу з охолодженням, ротор і медичні аксесуари для неї – для якісної діагностики патології згортання крові.

Дізнатись більше інформації можна за посиланнями: www.zaporuka.org.ua, www.facebook.com/Zaporuka, www.facebook.com/rednosedayua».

Як інформував «Щоденний Львів», у неділю, 8 листопада, на «Roksolana Red Nose Day Afterparty» з благодійним концертом на підтримку важкохворих дітей виступить талановита співачка Юлія Лорд.

dailylviv.com

До теми

21:48 5 травня 2021 р.

У Львові відкрили сім залів Музею модернізму

Сьогодні у приміщеннях колишнього музею Книги біля Палацу Потоцьких відкрили відділ «Музей модернізму» Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г.Возницького. Експозиція музею розташована у 7-ми виставкових залах, у яких розгорнуто ретроспективу львівського модерного мистецтва.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу