У Львівському палаці мистецтв – Дні відкритих дверей

10:00 1 червня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Львівський палац мистецтв долучився до Міжнародного святкування дня захисту дітей у Львові.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради, де також запевнили: «Три дні в залах, галереї та терасі триватимуть урочистості, виступи дитячих та дорослих співаків, танцювальних колективів, майстер-класи. Зокрема, 1 червня об 11:30 стартує свято дитячої творчості й відбудеться нагородження переможців Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт».

«З 14:30 до вечора працюватимуть різноманітні майстерні, триватимуть майстер-класи та флеш-моби. Зокрема – майстерні: іконопису Левка Скопа, олійногоживопису Левка Микитича, акварельного живопису Ольги Клочко, мультиплікації та інші. Майстер-класи: з паперової пластики, з гончарства, виготовлення етноляльки, живопису на шклі, народної ікони», – прозповіли також в облраді.

«2 червня о 14:00 Львівський академічний обласний театр ляльок розпочне на терасі перед Палацом мистецтв виставу «Витівки Лиса Микити» Вхід – вільний. Творчий колектив Львівського коледжу культури і мистецтв покаже свою насичену програму: танцювальні і вокальні виступи, читання поезій, театральні постановки та обрядові дійства», – поінформували також в облраді.

«3 червня о 12:00 розпочнеться офіційна частина Дня відкритих дверей. На першому поверсі опівдні відкриють виставку для дітей та дорослих «Інший світ». Арт-майстерня передбачає дивовижну виставку «ЗD»-інсталяцій, «Планетарій», «Наукову лабораторію», галерею «Кривих дзеркал» та «Оптичних ілюзій», – повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

Більше інформації – на її сайті.

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу