У Львівському Франковому університеті – еко-ялинка

20:10 4 січня 2014 р.


Фото: geograf.lnu.edu.ua

Студенти старших курсів його географічного факультету створили новорічне деревце з конспектів.

«Знань ніколи не буває забагато, навіть у новорічні свята» – напевно, так або приблизно так розмірковували студенти старших курсів географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, створюючи новорічне деревце з… конспектів. І, звичайно ж, у такий спосіб укотре привернули увагу до проблеми збереження лісів, передноворічного браконьєрського вирубування хвойних дерев та вторинного використання відходів.

Ба більше, за повідомленням прес-центру ЛНУ, гарну компанію екоялинці склав екосніговик, виготовлений співробітниками кафедри Раціонального використання природних ресурсів і охорони природи зі студентських рефератів, термін зберігання яких – понад шість років. Як поінформували «День» в ЛНУ, студенти й викладачі демонструють свою креативність у вирішенні актуальних екологічних проблем уже вшосте.

Серед матеріалів і засобів, якими користувалися учасники екологічної акції, – одноразовий посуд, паперові пачки з-під соку, пластикові пляшки, комп’ютерні дискети. Зокрема, минулорічну новорічну красуню створили з обгорток від цукерок, якими святий Миколай щедро частував «чемних студентів».

Така неформальна екологічна освіта молоді та громадськості Львова, вважають організатори екоакції, сприяє глибшому розумінню цінності ПРИРОДИ й усвідомленню проблеми вичерпності її ресурсів, «якими ми так беззастережно нехтуємо». Про це повідомляє в суботу львівський кореспондент київської газети «День» Тетяна Козирєва.

dailylviv.com

До теми

11:51 19 січня 2021 р.

Водохреща: у Львові на площі Ринок один капелан освятив воду

Зважаючи на карантинні обмеження, цього року у Львові не було традиційного загальноміського освячення води на свято Богоявлення. Однак мешканці, дотримуючись заходів безпеки, можуть упродовж дня прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуару — її зранку освятив капелан міської ради отець Павло Дроздяк.

Рубрика: Культура

16:16 18 січня 2021 р.

"Плакальниця": на Личаківському кладовищі споруджують пам’ятник Мирославу Скорику

На Личаківському кладовищі у Львові, розпочали спорудження пам’ятнка композиторові, Герою України Мирославу Скорику. Меморіал планують звести до річниці смерті видатного композитора на місці його поховання.

Рубрика: Культура

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу