У Львівському Франковому університеті – еко-ялинка

20:10 4 січня 2014 р.

  • 0
  • 2997


Фото: geograf.lnu.edu.ua

Студенти старших курсів його географічного факультету створили новорічне деревце з конспектів.

«Знань ніколи не буває забагато, навіть у новорічні свята» – напевно, так або приблизно так розмірковували студенти старших курсів географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, створюючи новорічне деревце з… конспектів. І, звичайно ж, у такий спосіб укотре привернули увагу до проблеми збереження лісів, передноворічного браконьєрського вирубування хвойних дерев та вторинного використання відходів.

Ба більше, за повідомленням прес-центру ЛНУ, гарну компанію екоялинці склав екосніговик, виготовлений співробітниками кафедри Раціонального використання природних ресурсів і охорони природи зі студентських рефератів, термін зберігання яких – понад шість років. Як поінформували «День» в ЛНУ, студенти й викладачі демонструють свою креативність у вирішенні актуальних екологічних проблем уже вшосте.

Серед матеріалів і засобів, якими користувалися учасники екологічної акції, – одноразовий посуд, паперові пачки з-під соку, пластикові пляшки, комп’ютерні дискети. Зокрема, минулорічну новорічну красуню створили з обгорток від цукерок, якими святий Миколай щедро частував «чемних студентів».

Така неформальна екологічна освіта молоді та громадськості Львова, вважають організатори екоакції, сприяє глибшому розумінню цінності ПРИРОДИ й усвідомленню проблеми вичерпності її ресурсів, «якими ми так беззастережно нехтуємо». Про це повідомляє в суботу львівський кореспондент київської газети «День» Тетяна Козирєва.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:45 21 жовтня 2019 р.

У Львові буде виставка про переосмислення архітектурної спадщини

22 жовтня о 18.30 у Центрі Шептицького на вулиці Стрийській (№29а) відбудеться урочисте відкриття виставки про модернізацію архітектурної спадщини міста Львова за допомогою аргументованої реальності.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 405

11:00 21 жовтня 2019 р.

У Львові запланували слухання щодо облаштування дитячого ігрового майданчика

У понеділок, 21 жовтня, о 18.30 у культурно-освітньому центрі імені Олександра Довженка на проспекті Червоної Калини (№81) розпочнеться громадське слухання щодо облаштування дитячого ігрового майданчика в мікрорайоні Старий Сихів з виокремленням земельної ділянки, яка межує з ділянками на вулиці Межовій, 34 та 36.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 429

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу