У Львівському Франковому університеті – еко-ялинка

20:10 4 січня 2014 р.

  • 0


Фото: geograf.lnu.edu.ua

Студенти старших курсів його географічного факультету створили новорічне деревце з конспектів.

«Знань ніколи не буває забагато, навіть у новорічні свята» – напевно, так або приблизно так розмірковували студенти старших курсів географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, створюючи новорічне деревце з… конспектів. І, звичайно ж, у такий спосіб укотре привернули увагу до проблеми збереження лісів, передноворічного браконьєрського вирубування хвойних дерев та вторинного використання відходів.

Ба більше, за повідомленням прес-центру ЛНУ, гарну компанію екоялинці склав екосніговик, виготовлений співробітниками кафедри Раціонального використання природних ресурсів і охорони природи зі студентських рефератів, термін зберігання яких – понад шість років. Як поінформували «День» в ЛНУ, студенти й викладачі демонструють свою креативність у вирішенні актуальних екологічних проблем уже вшосте.

Серед матеріалів і засобів, якими користувалися учасники екологічної акції, – одноразовий посуд, паперові пачки з-під соку, пластикові пляшки, комп’ютерні дискети. Зокрема, минулорічну новорічну красуню створили з обгорток від цукерок, якими святий Миколай щедро частував «чемних студентів».

Така неформальна екологічна освіта молоді та громадськості Львова, вважають організатори екоакції, сприяє глибшому розумінню цінності ПРИРОДИ й усвідомленню проблеми вичерпності її ресурсів, «якими ми так беззастережно нехтуємо». Про це повідомляє в суботу львівський кореспондент київської газети «День» Тетяна Козирєва.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура

Останні новини

Спортивні бази Львівщини готові відкритися у другій половині червня

У Львові працюють моніторингові групи: порушників штрафуватимуть на 17-34 тис грн (відео)

Денис Шмигаль провів нараду щодо ситуації із Covid-19 у Львові та Львівській області

Кількість нових хворих на Covid зростає сім днів поспіль, - МОЗ

ВООЗ дала нові рекомендації із захисту від коронавірусу

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу