У львівській «Тюрмі на Лонцького» вшанували Героїв Небесної Сотні арт-проектом «Камера»

16:58 11 квітня 2014 р.


Фото: Ольга Швед / Gazeta.ua

Його можна оглянути впродовж місяця. Вхід – вільний.

На початку квітня у львівському меморіальному музеї «Тюрма на Лонцького» на вулиці  Степана Бандери,1 відкрили арт-проект «Камера». Виставку присвятили вшануванню пам'яті загиблих героїв Небесної Сотні й для поширення ідеї миру та толерантності.

Музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» розташований у Львові в приміщенні тюрми, де розміщувалися каральні органи трьох окупаційних влад: польської, радянської та німецької. Це перший в Україні музей-в'язниця. Куратори проекту – ініціативна група студентів Львівської національної академії мистецтв. Вони вважать, що сучасне мистецтво виступає індикатором суспільної свідомості і повинне реагувати на суспільно-політичні процеси.

У рамках проекту «Камера» у приміщенні музейного карцеру показали перформенс Ганни Бєгункової «Мовчання/Молитва», присвячений подіям у країні, проблемам війни і миру. На виставці студенти показали інсталяції у вигляді позолоченого батона, плакати на тему російської окупації, політиків та відомих людей, живопис, фотографії, відео-арт.

Виставку можна оглянути впродовж місяця у музеї-меморіалі «Тюрма на Лонцького». Вхід вільний.

Виставку можна оглянути впродовж місяця у музеї-меморіалі «Тюрма на Лонцького». Вхід вільний.

Про це повідомляє сьогодні, 11 квітня, «Gazeta.ua».

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу