У Львівській ОДА оголосили шість конкурсів

17:30 2 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: krm.com.ua

Департамент із питань культури, національностей і релігій Львівської ОДА оголосив у межах комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки шість конкурсів за різними напрямками для отримання фінансової підтримки з обласного бюджету.

Про це повідомили сьогодні, 2 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також поінформували: «Подати документи можна у період з 15 січня до 28 лютого. Отримати фінансову підтримку можна у конкурсі для презентації потенціалу Львівщини в країнах проживання української діаспори, транскордонна співпраця, у конкурсі «Топ 10 найкращих НД», у конкурсі мистецьких проектів серед громадський організацій Львівщини, у конкурсі мистецьких проектів серед творчих спілок Львівщини, у конкурсі проектів серед національних товариств Львівщини».

«Документи необхідно подати у департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 14. Довідки – за телефоном: 032 2612593», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Як розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало з 1 березня стартує ще один конкурс культурних та медійних обмінів між закладами Львівської та Луганської області. Така ініціатива покликана об’єднати та краще пізнати культуру Заходу та Сходу», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини