У ЛМР пообіцяли нарешті розпочати облаштовувати Меморіал Небесної Сотні

12:00 1 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Начальник управління архітектури й урбаністики Львівської міськради Юліан Чаплінський повідомив: «Я думаю, що навесні – у березні – зможемо вже почати будівництво».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 1 лютого: «Як зазначив начальник управління архітектури й урбаністики Юліан Чаплінський, навесні планують розпочати будівництво Меморіалу Небесної Сотні».

Чиновник запевнив: «У нас вже підписано угоду з проектантами, вже є погоджений детальний план території на засіданні виконавчого комітету. Тепер ще потрібно затвердити містобудівні умови та обмеження, після чого на сесії голосуватимемо ухвалу про виділення коштів на Меморіал та розпочинатимемо роботи. Я думаю, що навесні – у березні – зможемо вже почати будівництво».

dailylviv.com

До теми

12:41 17 червня 2021 р.

Миколаївську фортецю пообіцяли не перетворювати на кар'єр

Частину Миколаївської фортеці вже кілька років різні зацікавлені особи пробують перетворити на піщаний кар’єр. Щоб зберегти пам’ятку, ЛОДА ще на початку року ініціювала в стислі терміни завершити формування всієї облікової документації на складові частини комплексу.

Рубрика: Культура

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу