У Львівській міськраді нагородять переможців конкурсу «Збережемо життя ялинці»

17:20 26 грудня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 28 грудня, о 12.00 у приміщенні великої сесійної зали Львівської міської ради відбудеться нагородження переможців конкурсу «Збережемо життя ялинці» – вручення подяк департаменту містобудування та подарунків у чотирьох номінаціях:

Про це повідомили в середу, 26 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Зокрема, переможців відзначать у  номінаціях краща «Різдвяна інсталяція» (Різдвяна шопка, дідух, Різдвяний павук); краща «Стилізована ялинка» (ялинки виготовлені з використанням вторинної сировини); краще «Новорічне аранжування» (мініатюрні ялинки, ялинки-букети, віночки, композиції зі свічками та шишками, ялинки з сухих гілок та інших природніх матеріалів); кращий «Новорічний топіарій» (новорічне декоративне деревце).

«21 грудня на площі Ринок відбулася підсумкова виставка-конкурс новорічних композицій, виготовлених учнями шкіл Львова. У виставці взяли участь 34 заклади освіти, які представили 76 робіт», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:19 25 жовтня 2021 р.

Монахиня зі Львова посіла призове місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні

Контемплятивна сестра-редемптористка Марія (Слєпченко) посіла 2 місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні. Цей конкурс відбувся під егідою Віденської консерваторії імені Шуберта.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу