У Львівській міськраді допомагатимуть провести культурні заходи

15:35 12 грудня 2018 р.


Фото: vgolos.com.ua

У Львівській міськраді триває прийом заяв на участь у конкурсі за «Програмою надання фінансової підтримки на реалізацію заходів у галузі культури на території Львова на 2019 рік».

Про це повідомили в середу, 12 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «До 27 грудня включно управління культури департаменту розвитку приймає заяви на участь у конкурсі за «Програмою надання фінансової підтримки на реалізацію заходів у галузі культури на території Львова на 2019 рік». До участі у конкурсі запрошуються організації культурно-мистецького спрямування — комунальні установи і заклади, громадські організації, благодійні фонди та творчі спілки, які зареєстровані і здійснюють свою діяльність на території Львова два і більше років. На участь у конкурсі надання фінансової підтримки можуть подаватися заходи у галузі культури, які будуть реалізовані у 2019 році  фестивалі, концерти, презентації, лекції, творчі вечори, театральні постановки, виставки (але не більше двох заходів від одного заявника)».

dailylviv.com

До теми

20:19 25 жовтня 2021 р.

Монахиня зі Львова посіла призове місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні

Контемплятивна сестра-редемптористка Марія (Слєпченко) посіла 2 місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні. Цей конкурс відбувся під егідою Віденської консерваторії імені Шуберта.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу