У львівській галереї «Зелена канапа» – виставка Ігоря Романка

15:06 5 лютого 2014 р.


Фото: Ольга Швед

Це вже третя персональна експозиція живопису відомого художника.

Відкрилася вона 4 лютого, а її основу становлять пейзажі – 12 нових, великих творів, створених упродовж останніх двох років. Ігор Романко – відомий живописець не лише у Львові а й закордоном. Його виставки проходили в Україні, Польщі, Словаччині, Австралії, Японії.

Директор галереї «Зелена канапа» Олеся Домаразька розповідає: «Застиглі у вічності іконографічні образи дерев і трави, водойм і неба, створені без суєти, несуть в собі потужне філософське послання глядачеві. Все змінне і водночас непорушне на нашій землі, не можливо вступити двічі в одну й ту саму річку, але  в той самий час – вода не утворюється і не зникає, а залишається тією самою, яку пили ще в доісторичні часи. Саме так малює природу Ігор. Окрім пейзажів, Романко вперше показує «Світанок поета»  портретне зображення свого улюбленого Богдана-Ігоря Антонича». 

Художник Ігор Романко зазначив, що йому зараз важко думати про мистецтво, адже всі думки у нього спрямовані на ситуацію, яка склалася в країні в останні місяці. Виставка живопису у галереї «Зелена канапа» триватиме до 26 лютого 2014 року.

Про це повідомляє сьогодні, 5 лютого, київське інтернет-видання «Gazeta.ua».

dailylviv.com

До теми

11:24 22 січня 2021 р.

У Трускавці за 20 млн грн відновлять зрубну віллу, збудовану без жодного цвяха

Музей Біласа у Трусавці відновлять у межах проєкту «Реставрація пам’ятки архітектури Художнього музею Михайла Біласа» або вілла «Гопляна», який переміг у конкурсі секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Рубрика: Культура

16:09 21 січня 2021 р.

Миколаївську фортецю-пам'ятку замислили перетворити на... піщаний кар'єр

Комунальне підприємство Львіської обласної ради “Реставрація замків і палаців Львівщини” підробило документацію на користь приватного замовника - Львівська облдержадміністрація проти цього.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу