У Львівській галереї мистецтв відкрили унікальну виставку раритетів

13:17 16 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Найстаріша українська броварня спільно з Національною галереєю мистецтв імені Бориса Возницького представили громадськості ретельно підібрані роботи митців італійської, іспанської та австрійських шкіл живопису, а також роботи невідомих художників періоду XVII-XVIII століть.

«Упродовж місяця у Львівській галереї мистецтв експонуватимуть раритетні полотна портретного живопису XVII-XVIII століть. Відсьогодні, 16 жовтня, всі охочі матимуть змогу оглянути унікальні картини на виставці «Зрілість», організована до 300-річчя Львівської пивоварні, яка входить до складу компанії «Сarlsberg Ukraine», – повідомили сьогодні, 16 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі  обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«На честь ювілею найстаріша українська броварня спільно зі Львівською національною галереєю мистецтв імені Бориса Возницького представили громадськості ретельно підібрані роботи митців італійської, іспанської та австрійських шкіл живопису, а також роботи невідомих художників періоду XVII-XVIII століть. Окремі з них лише вперше побачили світ.

З нагоди відкриття виставки організаторів, мистецтвознавців та поціновувачів живопису привітав перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, який зазначив: «Як правило, ювілярам завжди несуть дарунки, проте цього разу відбулося навпаки – Львівська пивоварня подарувала можливість всім бажаючим оглянути унікальні полотна. Дуже символічно, що компанія «Карлсберг» також опікується й мистецтвом та дарує людям можливість оцінити й побачити цікаві твори історичних епох».

Зазначимо, що для виставки були обрані портрети зрілих людей, що у свій час досягли найвищого духовного, фізичного й інтелектуального розвитку та визнання у суспільстві. Серед них монахи, імператори, королі та прості люди. Картини експонуватимуться до 16 листопада 2015 року. Ціна вхідного квитка – 10 гривень.

Натомість у прес-службі міської ради повідомили «Щоденному Львову»:

2У жовтні 2015 року Львівській пивоварні, яка входить до складу компанії «Сarlsberg Ukraine», виповнюється 300 років. На честь ювілею найстаріша броварня України, спільно з Львівською національною галереєю мистецтв імені Бориса Возницького, відкриває виставку «Зрілість», на якій вперше побачать світ раритетні полотна портретного живопису XVII-XVIII століть. 

Урочисте відкриття виставки відбудеться у п’ятницю, 16 жовтня, о 12.00 у Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького (Палац Потоцьких на вулиці Коперника, 15). Виставка «Зрілість» відбудеться у приміщенні Львівської галереї мистецтв на вулиці Стефаника, 3 та буде відкрита для всіх охочих протягом одного місяця – з 16 жовтня до 16 листопада включно. Ціна вхідного квитка – 10 гривень. 

На виставці представлені картини відомих митців, переважно італійської, іспанської та австрійських шкіл живопису, а також роботи невідомих художників періоду XVII-XVIII століть. Виставковий проект розроблений з точки зору заглиблення в матерію часу, культурних цінностей та ідеалів.

Для виставки були обрані портрети зрілих людей, що у свій час досягли найвищого духовного, фізичного й інтелектуального розвитку та визнання у суспільстві. Серед них монахи, імператори, королі та прості люди. Деякі полотна вперше «побачать світ».

Мистецька цінність запропонованих портретів полягає в тому, що вони стали безкомпромісним літописом свого часу, в якому з надзвичайною об’єктивністю і глибокою художністю розкрито не лише образ окремої людини, але духовну та емоційну наповненість періоду XVII-XVIII століть.

Генеральний директор компанії «Carlsberg Ukraine Євген Шевченко» наголосив: «На честь ювілею пивоварні ми вирішили зробити подарунок львів’янам та гостям міста, організувавши разом із Львівською національною галерею мистецтв імені Бориса Возницького виставку «Зрілість». Маємо надію, що виставка сподобається відвідувачам і вони матимуть можливість зануритися та відчути невимовну енергетику представлених робіт. І, звичайно, розділити з нами радість святкування 300-річчя Львівської пивоварні».

А директор Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького Лариса Возницька-Разінкова розповіла:

«Картини, які представлені сьогодні у залах Львівської національної галереї мистецтв – це особливе надбання митців, вони несуть велику історичну і культурну цінність. І ми надзвичайно раді, що сьогодні цими шедеврами мають змогу помилуватися всі охочі. Від імені нашого музею висловлюю слова вдячності Львівській пивоварні за такий чудовий проект. Атмосфера, яка панує у залах галереї, просто неймовірна, її варто відчути, нею варто насолодитися…».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу