У Львівській галереї мистецтв відкрили унікальну виставку раритетів

13:17 16 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Найстаріша українська броварня спільно з Національною галереєю мистецтв імені Бориса Возницького представили громадськості ретельно підібрані роботи митців італійської, іспанської та австрійських шкіл живопису, а також роботи невідомих художників періоду XVII-XVIII століть.

«Упродовж місяця у Львівській галереї мистецтв експонуватимуть раритетні полотна портретного живопису XVII-XVIII століть. Відсьогодні, 16 жовтня, всі охочі матимуть змогу оглянути унікальні картини на виставці «Зрілість», організована до 300-річчя Львівської пивоварні, яка входить до складу компанії «Сarlsberg Ukraine», – повідомили сьогодні, 16 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі  обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«На честь ювілею найстаріша українська броварня спільно зі Львівською національною галереєю мистецтв імені Бориса Возницького представили громадськості ретельно підібрані роботи митців італійської, іспанської та австрійських шкіл живопису, а також роботи невідомих художників періоду XVII-XVIII століть. Окремі з них лише вперше побачили світ.

З нагоди відкриття виставки організаторів, мистецтвознавців та поціновувачів живопису привітав перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, який зазначив: «Як правило, ювілярам завжди несуть дарунки, проте цього разу відбулося навпаки – Львівська пивоварня подарувала можливість всім бажаючим оглянути унікальні полотна. Дуже символічно, що компанія «Карлсберг» також опікується й мистецтвом та дарує людям можливість оцінити й побачити цікаві твори історичних епох».

Зазначимо, що для виставки були обрані портрети зрілих людей, що у свій час досягли найвищого духовного, фізичного й інтелектуального розвитку та визнання у суспільстві. Серед них монахи, імператори, королі та прості люди. Картини експонуватимуться до 16 листопада 2015 року. Ціна вхідного квитка – 10 гривень.

Натомість у прес-службі міської ради повідомили «Щоденному Львову»:

2У жовтні 2015 року Львівській пивоварні, яка входить до складу компанії «Сarlsberg Ukraine», виповнюється 300 років. На честь ювілею найстаріша броварня України, спільно з Львівською національною галереєю мистецтв імені Бориса Возницького, відкриває виставку «Зрілість», на якій вперше побачать світ раритетні полотна портретного живопису XVII-XVIII століть. 

Урочисте відкриття виставки відбудеться у п’ятницю, 16 жовтня, о 12.00 у Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького (Палац Потоцьких на вулиці Коперника, 15). Виставка «Зрілість» відбудеться у приміщенні Львівської галереї мистецтв на вулиці Стефаника, 3 та буде відкрита для всіх охочих протягом одного місяця – з 16 жовтня до 16 листопада включно. Ціна вхідного квитка – 10 гривень. 

На виставці представлені картини відомих митців, переважно італійської, іспанської та австрійських шкіл живопису, а також роботи невідомих художників періоду XVII-XVIII століть. Виставковий проект розроблений з точки зору заглиблення в матерію часу, культурних цінностей та ідеалів.

Для виставки були обрані портрети зрілих людей, що у свій час досягли найвищого духовного, фізичного й інтелектуального розвитку та визнання у суспільстві. Серед них монахи, імператори, королі та прості люди. Деякі полотна вперше «побачать світ».

Мистецька цінність запропонованих портретів полягає в тому, що вони стали безкомпромісним літописом свого часу, в якому з надзвичайною об’єктивністю і глибокою художністю розкрито не лише образ окремої людини, але духовну та емоційну наповненість періоду XVII-XVIII століть.

Генеральний директор компанії «Carlsberg Ukraine Євген Шевченко» наголосив: «На честь ювілею пивоварні ми вирішили зробити подарунок львів’янам та гостям міста, організувавши разом із Львівською національною галерею мистецтв імені Бориса Возницького виставку «Зрілість». Маємо надію, що виставка сподобається відвідувачам і вони матимуть можливість зануритися та відчути невимовну енергетику представлених робіт. І, звичайно, розділити з нами радість святкування 300-річчя Львівської пивоварні».

А директор Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького Лариса Возницька-Разінкова розповіла:

«Картини, які представлені сьогодні у залах Львівської національної галереї мистецтв – це особливе надбання митців, вони несуть велику історичну і культурну цінність. І ми надзвичайно раді, що сьогодні цими шедеврами мають змогу помилуватися всі охочі. Від імені нашого музею висловлюю слова вдячності Львівській пивоварні за такий чудовий проект. Атмосфера, яка панує у залах галереї, просто неймовірна, її варто відчути, нею варто насолодитися…».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу