У Львівській філармонії пролунають композиції Гершвіна й Маркеса | Новини Львова

У Львівській філармонії пролунають композиції Гершвіна й Маркеса

15:45 3 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У п'ятницю, 7 лютого, у Львівській національній філармонії відбудеться «JaZZ & LoVE & FiRE» за участі Остапа Поповича (труба), Академічного симфонічного оркестру філармонії та диригента Володимира Сивохіпа, у виконанні яких прозвучать відомі композиції латиноамериканського композитора Артуро Маркеса, а також всесвітньовідомого митця Джорджа Гершвіна, котрий писав музику для Бродвею.

Про це повідомили в понеділок, 3 лютого, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що ця музика запалює з перших нот. Її ритми, які змушують серця битися частіше й танцювати.

Палкі латиноамериканські інтонації і ритми «Кубинської увертюри» Гершвіна, американського композитора, що народився в сім’ї емігрантів з Одеси, «Конґа нового вогню» («Conga del Fuego Nuevo») та «Данзон №2» («Danzón №2») мексиканського композитора Артуро Маркеса, вже давно стали улюбленцями у всьому світі.

А «Рапсодія в стилі блюз» та «Американець в Парижі» Джорджа Гершвіна вже близько ста років надихають своїми джазовими й блюзовими інтонаціями, які усі неодмінно впізнають із перших кількох звуків. Концерт розпочнеться 7 лютого о 19.00 у Львівській національній філармонії.

Як інформував «ЩЛ», у львівському театрі будуть три прем’єри.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу