У Львівській філармонії пройде музичний маратон

14:30 13 червня 2018 р.

  • 0
  • 621


Фото: oblrada.lviv.ua

30 червня в концертному залі Львівської обласної філармонії прозвучить прем’єрне виконання «Petite Messe solennelle» Джоаккіно Россіні.

29 й 30 червня та 1 липня у Львові й Києві відбудеться Міжнародний музичний маратон Василя Сліпака. Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Міжнародний музичний маратон Василя Сліпака розпочнеться 29 червня неподалік Майдану Незалежності – у Великому залі Національної музичної академії України, який тепер носить ім'я Василя Сліпака. Там прозвучить прем’єрне виконання «Petite Messe solennelle» Джоаккіно Россіні, твір, що створив композитор на 71-му році життя за своїм естетичним розмахом є одним з найвизначніших творів маестро».

«Petite Messe solennelle» виконають французькі солісти Перін Медоф (сопрано), Гоша Ковалінська (мецо-сопрано), Гійом Дюссо (бас), Пабло Вегуліа, (тенор, США) разом із Львівською державною академічною чоловічою хоровою капелою «Дударик», камерним хором «Gloria» та Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії під батутою Володимира Сивохіпа. Почути цей твір можна буде також наступного дня, 30 червня, у Львові у концертному залі Львівської обласної філармонії», – розповіли також в облраді.

«1 липня французькі співаки вийдуть на сцену втретє, цього разу під батутою диригента з Франції Ніколаса Краузе й у супроводі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова», аби виконати вибрані арії з опер – адже саме опера була основною «стихією» Василя Сліпака як співака. Окрім того, на заключному концерті маратону звучатиме оркестрова музика Антоніна Дворжака і Яна Сібеліуса», – поінформували також в облраді.

«Василь Ярославович Сліпак – всесвітньо відомий український оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник бойових дій на сході України. Позивний – «Міф». Загинув у бою від кулі снайпера. Кавалер ордена «За мужність» І ступеня, Герой України, кавалер ордена «Золота Зірка», – повідомили також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми