У Львівській філармонії буде концерт французької піаністки

13:00 7 листопада 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

15 листопада о 19:00 у Львівській національній філармонії розпочнеться концертна програма «Barbier & Rhapsodie».

Про це повідомили в четвер, 7 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Французька піаністка Кім Барб’є виконає один з найвідоміших концертних творів фортепіанного репертуару ХХ століття – Рапсодію на тему Паганіні Сергія Рахманінова, написану на основі 24-го капрису Нікколо Паганіні. Надзвичайно віртуозне півгодинне полотно потребує під соліста (адже твір написаний для фортепіано та оркестру) неабиякої підготовки та витримки».

«Рапсодія вражає багатством образів і настроєвих нюансів та є до снаги лише найкращим. Партію оркестру виконає Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, диригуватиме Тарас Криса», – поінформували також у міськраді.

«Другою композицією програми є останній зразок жанру симфонічної поеми у творчості Ріхарда Штрауса – «Життя героя», ораторія 40. Твір відрізняє колосальний склад оркестру, а також величезна тривалість – понад 40 хвилин, що перевершила усі зразки цього жанру Ференца Ліста та  Ріхарда Штрауса», – розповіли також у міськраді.

«Твір є програмним, а центральний у ньому – алегоричний образ героя та його боротьби.  Прозвучить знаменита композиція майстра, у виконанні АСОЛФ, під орудою Тараса Криси», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

10:31 21 червня 2021 р.

У храмі Львова виставили ікону з часточками крові Івана Павла ІІ

Сьогодні, 21 червня, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Львові виставили до почитання ікону з мощами святого Папи Івана Павла ІІ. Помолитися перед образом можна буде до 26 червня.

Рубрика: Культура

20:45 20 червня 2021 р.

В австрійських стайнях на Львівщині відбувся культурно-дипломатичний захід

19 червня у Судовій Вишні, що неподалік Львова, відбувся культурно-дипломатичний захід під назвою «Леся – 150. Мрійниця, вершниця». Його головна ідея: показати постать поетеси Лесі Українки через призму її грузинського десятилітнього періоду життя і творчості.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу