У Львівській філармонії буде концерт французької піаністки

13:00 7 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

15 листопада о 19:00 у Львівській національній філармонії розпочнеться концертна програма «Barbier & Rhapsodie».

Про це повідомили в четвер, 7 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Французька піаністка Кім Барб’є виконає один з найвідоміших концертних творів фортепіанного репертуару ХХ століття – Рапсодію на тему Паганіні Сергія Рахманінова, написану на основі 24-го капрису Нікколо Паганіні. Надзвичайно віртуозне півгодинне полотно потребує під соліста (адже твір написаний для фортепіано та оркестру) неабиякої підготовки та витримки».

«Рапсодія вражає багатством образів і настроєвих нюансів та є до снаги лише найкращим. Партію оркестру виконає Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, диригуватиме Тарас Криса», – поінформували також у міськраді.

«Другою композицією програми є останній зразок жанру симфонічної поеми у творчості Ріхарда Штрауса – «Життя героя», ораторія 40. Твір відрізняє колосальний склад оркестру, а також величезна тривалість – понад 40 хвилин, що перевершила усі зразки цього жанру Ференца Ліста та  Ріхарда Штрауса», – розповіли також у міськраді.

«Твір є програмним, а центральний у ньому – алегоричний образ героя та його боротьби.  Прозвучить знаменита композиція майстра, у виконанні АСОЛФ, під орудою Тараса Криси», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:50 18 січня 2020 р.

«Свято Пампуха» триватиме у Львові два дні

18 та 19 січня в Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківському гаю) на вулиці Чернеча Гора у Львові вже одинадцятий рік поспіль триватиме «Свято Пампуха».

Рубрика: Культура

12:00 17 січня 2020 р.

Управління культури Львівської міськради отримало нову начальницю

Начальницею управління культури Львівської міської ради призначили кандидатку мистецтвознавства, кураторку, викладачку, дослідницю українського діаспорного мистецтва та громадську діячку Христину Береговську.

Рубрика: Культура

15:59 16 січня 2020 р.

Влодка Кауфмана і Тараса Прохаська – на здобуття Шевченківської премії

Інститут стратегії культури висунув на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка митця Влодка Кауфмана з проєктом «Бесіда» (номінація «Візуальне мистецтво»), а Мистецька рада «Діалог» – Тараса Прохаська зі збіркою есеїв «Так, але…» («Література»).

Рубрика: Культура

Останні новини

У Львові роздають собак і котів

У Львові нарахували 47 ДТП

«Свято Пампуха» триватиме у Львові два дні

На Львівщині травмувалися на лижній трасі п’ятеро туристів

У Львові отруїлася продуктами горіння жінка

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу