У Львівській академії мистецтв до 8 листопада триватиме виставка «ВзаємоДІЯ»

10:02 29 жовтня 2015 р.


Фото: Фото надано організаторами виставки

Проект має на меті привернути увагу до проблеми браку живого спілкування в сучасному світі.

У Львівській академії мистецтв відкрили виставку «ВзаємоДІЯ». Проект порушує  проблему  нестачі живого спілкування у сучасному світі і є напрацюванням творчої групи «Gaieva/Panchyshyn».

Автори  експозиції – молоді художники Аліна Гаєва (Дніпропетровськ – Київ) та Лесь Панчишин (Львів) – працюють у різних напрямках contemporary art та живопису. Об'єднавшись у творчий союз Gaieva/Panchyshyn, митці поєднали два світогляди, дві точки зору, дві частини держави.

Робота над «ВзаємоДІЄЮ» розпочалася 2014-го. Головна її тема – проблеми культурної пам’яті. Організатори виставки розповіли: «Художники звертають увагу на дослідження людських чуттєвих потреб в цифрову добу, намагаються зрозуміти, які контакти  втрачаємо й набуваємо, – говорять– Також пропонують дослідити спілкування, людські почуття й форми емпативних контактів  як предмет конфлікту з мистецької точки зору».

Проект має на меті привернути увагу до проблеми браку живого спілкування в сучасному світі, адже воно необхідне для кожного, і це – реальний контакт без посередництва новітніх технологій і соціальних мереж. Митці вважають: «Так, цифрові інновації є невід’ємним атрибутом життя ХХІ століття, благом цивілізації, що стирають кордони і створюють свою віртуальну реальність, однак емоджі, смайли, обмежена кількість знаків у текстових повідомленнях, принцип «більше фото – менше тексту» дещо стерилізують, стандартизують вияви людських почуттів. Навіть використовуючи можливості відеозв’язку, люди все одно залишаються у рамках певних обмежень, позаяк віднайти за цим реальні емоції, реальних людей майже неможливо».

Проект «ВзаємоДІЯ» закликає не витрачати час на «світ ілюзій», не ховатися від справжнього «Я» за вигаданими профілями і не забувати про магію дотику, першого поцілунку – «магію, що розливає тепло по жилах навіть після зустрічі поглядами з випадковим незнайомцем»… Експозицію творчої групи Gaieva/Panchyshyn можна оглянути у Львівській академії мистецтв до 8 листопада.

Про це повідомили сьогодні, 29 жовтня, в київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу