У Львівській академії мистецтв до 8 листопада триватиме виставка «ВзаємоДІЯ»

10:02 29 жовтня 2015 р.


Фото: Фото надано організаторами виставки

Проект має на меті привернути увагу до проблеми браку живого спілкування в сучасному світі.

У Львівській академії мистецтв відкрили виставку «ВзаємоДІЯ». Проект порушує  проблему  нестачі живого спілкування у сучасному світі і є напрацюванням творчої групи «Gaieva/Panchyshyn».

Автори  експозиції – молоді художники Аліна Гаєва (Дніпропетровськ – Київ) та Лесь Панчишин (Львів) – працюють у різних напрямках contemporary art та живопису. Об'єднавшись у творчий союз Gaieva/Panchyshyn, митці поєднали два світогляди, дві точки зору, дві частини держави.

Робота над «ВзаємоДІЄЮ» розпочалася 2014-го. Головна її тема – проблеми культурної пам’яті. Організатори виставки розповіли: «Художники звертають увагу на дослідження людських чуттєвих потреб в цифрову добу, намагаються зрозуміти, які контакти  втрачаємо й набуваємо, – говорять– Також пропонують дослідити спілкування, людські почуття й форми емпативних контактів  як предмет конфлікту з мистецької точки зору».

Проект має на меті привернути увагу до проблеми браку живого спілкування в сучасному світі, адже воно необхідне для кожного, і це – реальний контакт без посередництва новітніх технологій і соціальних мереж. Митці вважають: «Так, цифрові інновації є невід’ємним атрибутом життя ХХІ століття, благом цивілізації, що стирають кордони і створюють свою віртуальну реальність, однак емоджі, смайли, обмежена кількість знаків у текстових повідомленнях, принцип «більше фото – менше тексту» дещо стерилізують, стандартизують вияви людських почуттів. Навіть використовуючи можливості відеозв’язку, люди все одно залишаються у рамках певних обмежень, позаяк віднайти за цим реальні емоції, реальних людей майже неможливо».

Проект «ВзаємоДІЯ» закликає не витрачати час на «світ ілюзій», не ховатися від справжнього «Я» за вигаданими профілями і не забувати про магію дотику, першого поцілунку – «магію, що розливає тепло по жилах навіть після зустрічі поглядами з випадковим незнайомцем»… Експозицію творчої групи Gaieva/Panchyshyn можна оглянути у Львівській академії мистецтв до 8 листопада.

Про це повідомили сьогодні, 29 жовтня, в київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу