У Гарнізонному храмі Львова відбулася міжконфесійна молитва

19:20 8 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Представники духовенства різних конфесій разом заспівали «Боже Великий Єдиний».

«Львів відзначає 760 років. За доброю традицією, щороку під час відзначення Дня міста організовують спільну екуменічну молитву представників духовенства різних конфесій за місто та його мешканців. Молитва відбулася сьогодні, 8 травня, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла на вулиці Театральній, 11 о 14.00», – повідомили сьогодні, 8 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Отець виголосив молитву Андрея Шептицького за український народ: «Просимо Тебе, Царю Небесний, Духу правди, любові і справедливості, зігрій і просвіти наші уми і серця, показуй нам правильну дорогу в нашій праці для добра свого народу, благослови наш труд і подай нам братню єдність у всіх наших зусиллях для щастя нашої Вітчизни і народу та для нового розквіту Христової Церкви в Україні. Благослови, всемогутній Боже, український народ. Даруй йому ласку вірно Тобі служити і доступити колись вічної нагороди в небі, бо Тобі, Боже, у Святій Тройці єдиній, Отче, Сину і Духу Святий, належить вся слава, честь і поклін на віки віків». 

Опісля представники духовенства усіх християнських конфесій почергово промовляли молитви за місто і за державу, за український народ, за усіх полеглих на полі бою і тих, хто бореться сьогодні за мир і спокій України. Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся з вітальним словом: «Впродовж багатьох років маємо дуже славну традицію –  в День народження нашого міста спільно молитися, і ця молитва має дуже могутню силу. Дякую вам, отці, що були сьогодні разом з нами, дякую за вашу молитву, а львів’янам бажаю багато добра, щоб ми в спільній праці, у великій любові, з великою Божою ласкою робили наше місто ще кращим. Сьогодні це так потрібно для нашої держави, бо дуже багато людей в Україні рівняються на Львів і хочуть щоби вся Україна була подібна до нашого міста Лева. Любові вам усім і добра».

Опісля усі разом заспівали «Боже Великий Єдиний». Начальник управління внутрішньої політики ЛМР Євген Бойко: «У День міста традиційно духівники та миряни усіх конфесій збираються на спільну молитву, щоб просити в Бога ласк для розвитку й процвітання Львова, доброго життя усіх мешканців та єдності й миру в нашій країні. Оскільки цьогоріч 8 травня також День пам’яті і примирення, то молились за усіх полеглих воїнів Другої світової війни, і сучасної війни, яка триває на сході України, усіх борців за нашу волю й незалежність. Молитва відбулась у Гарнізонному храмі, який став місцем спочинку багатьох наших воїнів. Спільно у духовній єдності ми просили миру й злагоди для всього нашого народу».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини