У Гарнізонному храмі Львова спільно молилися діти Героїв і бійці (відео)

22:52 14 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Школярі подарували солдатам сувеніри, які зробили власноруч.

«14 жовтня, у День захисника  України та празник Покрови Пресвятої Богородиці, у Львові, у рамках соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!», ініційованого головою Львівської обласної ради Петром Колодієм, відбулася акція «Діти Героїв». Зокрема, у Гарнізонному храмі святих верховних апостолів Петра і Павла військовий капелан отець Степан Сус відслужив Божественну Літургію. У ній взяли участь понад 150 дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні з Львівщини, а також матері та дружини військових, демобілізовані військовослужбовці», – повідомили сьогодні, 14 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, де також поінформували:

«Під час Літургії усі разом молилися за мир та спокій у нашій державі, а також за учасників АТО, які нині захищають нашу державу на її східних теренах. Ініціатор проекту, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, висловив вдячність священнослужителям, дітям військовослужбовців та їхнім матерям, військовослужбовцям за участь Божественній Літургії та спільній молитві.

Одна із учасниць заходу пані Ольга – дружина військовослужбовця, яка взяла участь у Божественній Літургії разом зі своєю трирічною донькою Веронікою, повідомила: «Ми прийшли з дочкою до церкви і побачили, скільки тут людей, зокрема, дуже багато дітей, людей у формі. Це дуже гарно. Ми були надзвичайно зворушені».

Цей захід відбувся у рамках соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!», зініційованого головою Львівської обласної ради Петром Колодієм і підтриманого головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. Співорганізатором сьогоднішньої акції «Діти Героїв» виступили священики Гарнізонного храму святих верховних апостолів Петра і Павла, які подарували дітям церковну літературу та вервички.

Акція відбулася за активної участі волонтерів проекту Наталії Єфіменко та Галини Трач. Після закінчення Божественної Літургії діти відвідали Дитячий парк святкувань Днів народження «Дитяча планета», де мали нагоду взяти участь у цілій низці різноманітних розважальних заходів».

«У Гарнізонному храмі у Львові близько 150 дітей разом заспівали гімн України на честь захисників України. У цій церкві вивішені фотографії Героїв Небесної сотні і загиблих воїнів у зоні бойових дій на Донбасі», – повідомили сьогодні, 14 жовтня, на «радіо Свобода». Натомість на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info» розповіли в середу:

«Сьогодні, 14 жовтня, в День захисника України на спільну молитву до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла завітали українські солдати 4-го батальйону 24-ї бригади. Ця дата для військових є символічною, бо саме рік назад 14 жовтня вони виїжджали в зону АТО.

Сьогодні ж вони усі разом молились панахиду за своїх побратимів, які, на жаль, не повернулись живими, а також за всіх полеглих захисників нашої держави. Очолив молитву настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, голова Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ – отець Степан Сус.

Після молитви на військовослужбовців чекала приємна несподіванка від учнів школи святої Софії. Школярі подарували солдатам сувеніри, які зробили власноруч – національний символ тризуб на листку дуба, виготовленого з фетру».

Про це повідомили сьогодні, 14 жовтня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info», де також розповіли в середу:

«З нагоди Дня захисника України сьогодні, 14 жовтня, у Гарнізонному храмі святи апостолів Петра і Павла відбулась Божественна Літургія, участь в якій взяли близько 150 дітей із Львівщини, батько яких – учасник АТО чи Герой Небесної Сотні, а також матері військових, дружини, демобілізовані військовослужбовці, миряни. Очолив молитву настоятель Гарнізонного храму та голова Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ – отець Степан Сус.

Присутні разом молились за мир в Україні та наших відважних захисників. Окрім того, всі мали нагоду послухати патріотичні вірші у виконанні дітей. Самі ж діти Героїв отримали в подарунок від капеланів дитячу християнську літературу.

Такий захід відбувся в межах соціального проекту «Мій тато захищає Україну!». Як розповідають організатори, таким чином вони хочуть ще раз показати дітям, що їхні батьки – справжні Герої. Після Літургії на дітей чекала розважальна програма, яку для них підготували організатори та волонтери соціального проекту «Мій тато захищає Україну!».

Про це також розповіли в середу на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів