У Львівській академії мистецтв відкрили виставку кращих дипломних робіт

17:22 13 липня 2016 р.

  • 0


Фото: lnam.edu.ua

Експозиція триватиме з 13 липня до 15 серпня.

«Галерея Львівської національної академії мистецтв пропонує відвідати виставку, що репрезентує кращі дипломні роботи цьогорічних випускників творчих спеціальностей ступеня «Бакалавр», – повідомили сьогодні, 13 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Експозиція триватиме з 13 липня до 15 серпня. У рамках вступної кампанії 2016 р. в галереї Львівської національної академії мистецтв представлено експозицію з дипломних проектів різних кафедр, відзначених як найкращі в межах цьогорічного випуску «бакалаврів».

Виставка демонструє результати творчих пошуків та експериментів молодого покоління митців у царині художнього скла, кераміки, металу, текстилю, дерева, графічного дизайну, дизайну інтер’єрів та костюма, сакрального мистецтва, монументального живопису та скульптури, а також засвідчує про присутність у Львівській національній академії мистецтв не лише традиційних, а й інноваційних практик, які часто перебувають на межі декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та дизайну. Презентовано широкий діапазон художніх форм, тем, ідей, технік та жанрів.

На виставці можна побачити дослідження образу людини засобом монументального живопису та декоративно-прикладного мистецтва, концептуальний експеримент у художньому склі, оригінальні розробки у сфері дизайну та художнього текстилю, модерні ужиткові речі, що вирізняються довершеними естетичними якостями, ковані арт-об’єкти, сучасний іконопис та інше. Спільною рисою усіх експонатів є високий фаховий рівень, здобутий під час навчання в одному із провідних мистецьких вищих навчальних закладів України».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура

Останні новини

На Львівщині за добу - 96 позитивних результатів ПЛР-тестів

Нардеп звинуватив мера Львова у "медійній корупції"

На Львівщині склалася критична ситуація з формуванням ОТГ

Держпродспоживслужба Львівщини не називає порушників норм водопостачання

Італія скасувала всі обмеження пересування для громадян ЄС і країн Шенгену

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу