У Львівській академії мистецтв відкрили виставку кращих дипломних робіт

17:22 13 липня 2016 р.


Фото: lnam.edu.ua

Експозиція триватиме з 13 липня до 15 серпня.

«Галерея Львівської національної академії мистецтв пропонує відвідати виставку, що репрезентує кращі дипломні роботи цьогорічних випускників творчих спеціальностей ступеня «Бакалавр», – повідомили сьогодні, 13 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Експозиція триватиме з 13 липня до 15 серпня. У рамках вступної кампанії 2016 р. в галереї Львівської національної академії мистецтв представлено експозицію з дипломних проектів різних кафедр, відзначених як найкращі в межах цьогорічного випуску «бакалаврів».

Виставка демонструє результати творчих пошуків та експериментів молодого покоління митців у царині художнього скла, кераміки, металу, текстилю, дерева, графічного дизайну, дизайну інтер’єрів та костюма, сакрального мистецтва, монументального живопису та скульптури, а також засвідчує про присутність у Львівській національній академії мистецтв не лише традиційних, а й інноваційних практик, які часто перебувають на межі декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та дизайну. Презентовано широкий діапазон художніх форм, тем, ідей, технік та жанрів.

На виставці можна побачити дослідження образу людини засобом монументального живопису та декоративно-прикладного мистецтва, концептуальний експеримент у художньому склі, оригінальні розробки у сфері дизайну та художнього текстилю, модерні ужиткові речі, що вирізняються довершеними естетичними якостями, ковані арт-об’єкти, сучасний іконопис та інше. Спільною рисою усіх експонатів є високий фаховий рівень, здобутий під час навчання в одному із провідних мистецьких вищих навчальних закладів України».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу