У дитячому клубі «Дозвілля» у Львові о 16.00 – майстер-клас з іконопису

10:38 13 жовтня 2014 р.

  • 0


Фото: mama-tato.com.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, сьогодні на вулицю Замарстинівській, 71 запрошують усіх охочих.

У прес-службі міської ради повідомили у понеділок «Щоденному Львову», що дитячі клуби Шевченківського району запрошують сьогодні, 13 жовтня, на майстер-клас з іконопису. В повідомленні також конкретизують:

«У понеділок, 13 жовтня, Дитячі клуби Шевченківського району запрошують на майстер-клас з іконопису. Заняття відбудеться в клубі «Дозвілля» на вулиці Замарстинівській, 71.

Дітям розповідатимуть про основи іконопису, особливості зображення святих. Взяти участь можуть всі охочі. З собою потрібно мати фарби та натхнення. Розпочнеться заняття о 16.00 год.

Нагадуємо, в клубі «Дозвілля» відбуваюся заняття з малювання та макетування: конструювання, дизайн місцевості, будинків та втілення задуманого в паперовій пластиці, ліпці з картону, пластиліну чи іншого підручного матеріалу. Графік роботи:  понеділок, середа (малювання) та п`ятниця (макетування) з 16.00. Більше інформації про гурток – за номером телефону 0987438953 (Воронін Андрій).

У Дитячих клубах Шевченківського району працюють 10 гуртків. Серед них: англійська мова, образотворче мистецтво, рукоділля, хорова школа, секції футболу, загально фізичної підготовки, атлетизму.

Детальнішу інформацію про гуртки Шевченківського району можна отримати за номером телефону - 252-18- 28. Нагадуємо, заняття в гуртках Дитячих клубів Львова є безплатними».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура