У дитячому клубі «Дозвілля» у Львові о 16.00 – майстер-клас з іконопису

10:38 13 жовтня 2014 р.


Фото: mama-tato.com.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, сьогодні на вулицю Замарстинівській, 71 запрошують усіх охочих.

У прес-службі міської ради повідомили у понеділок «Щоденному Львову», що дитячі клуби Шевченківського району запрошують сьогодні, 13 жовтня, на майстер-клас з іконопису. В повідомленні також конкретизують:

«У понеділок, 13 жовтня, Дитячі клуби Шевченківського району запрошують на майстер-клас з іконопису. Заняття відбудеться в клубі «Дозвілля» на вулиці Замарстинівській, 71.

Дітям розповідатимуть про основи іконопису, особливості зображення святих. Взяти участь можуть всі охочі. З собою потрібно мати фарби та натхнення. Розпочнеться заняття о 16.00 год.

Нагадуємо, в клубі «Дозвілля» відбуваюся заняття з малювання та макетування: конструювання, дизайн місцевості, будинків та втілення задуманого в паперовій пластиці, ліпці з картону, пластиліну чи іншого підручного матеріалу. Графік роботи:  понеділок, середа (малювання) та п`ятниця (макетування) з 16.00. Більше інформації про гурток – за номером телефону 0987438953 (Воронін Андрій).

У Дитячих клубах Шевченківського району працюють 10 гуртків. Серед них: англійська мова, образотворче мистецтво, рукоділля, хорова школа, секції футболу, загально фізичної підготовки, атлетизму.

Детальнішу інформацію про гуртки Шевченківського району можна отримати за номером телефону - 252-18- 28. Нагадуємо, заняття в гуртках Дитячих клубів Львова є безплатними».

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу