У дворику Ратуші розпочався фестиваль «Флюгери Львова»

10:28 7 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: lviv.vgorode.ua

Більшість гуртів, які виступатимуть у нашому місті до 9 травня, представлять програму, з якою вони виступали під час днів Європейської столиці культури у Вроцлаві.

У п’ятницю, 6 травня, у внутрішньому дворику Ратуші розпочався етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова», який триватиме до 9 травня, Учасниками події стануть відомі колективи, а також початківці. Організатор фестивалю Юрко Вовкогон запевнив: «У нас немає зірок і не зірок, у нас усі зірки, просто одні вже визнані, а інші ще ні».

Упродовж чотирьох днів на сцені фестивалю виступлять українські та закордонні гурти – на «Флюгери» приїхали музиканти з України, Польщі, Ізраїлю, Ірану, Азербайджану, Італії та США.

Також гості зможуть послухати кримськотатарську музику, якої, за словами організаторів, після окупації Криму на фестивалі стало більше. Запрошена зірка – український рок-гурт «Кому Вниз».

«Флюгери Львова-2016» стали продовженням святкування «Львівського місяця» у Вроцлаві. Більшість гуртів, які виступатимуть на фестивалі, представлять ту саму програму, з якою виступали під час днів Європейської столиці культури у Вроцлаві. А останній день фестивалю стане Днем Вроцлава. Тоді на сцені виступатимуть польські колективи. Також організатори очікують на приїзд в останній день «Флюгерів» президента Європейської столиці культури Рафала Дуткевича. 

Цьогорічний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» вже чотирнадцятий. Вперше фестиваль провели у травні 2003 року. З того часу на його сцені виступило більше 150 колективів з різних країн.

Відбулися десятки театральних акцій, презентацій, літературних читань. Сам же фестиваль став музичною візитівкою Львова. Про це повідомив сьогодні, 7 травня, кореспондент агенції Укрінформ.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини