У дворику на вулиці Дрогобича у Львові впорядкували за 282 тисячі гривень зелену зону

18:00 13 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Частка співфінансування мешканців на впорядкування внутрішнього дворика склала 20 тисяч грн – по одній тисячі грн з кожної квартири.

За інформацією управління охорони історичного середовища ЛМР, впорядковано зелену зону у внутрішньому подвір’ї будинку №10 вулиці Дрогобича. Ремонтні роботи в дворі були проведені ще в минулому році і виконувались в рамках програми сприяння благоустрою внутрішніх дворів, яка впроваджується у рамках спільного українсько-німецького проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмБХ та Львівської міської ради «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова».

Фінансування відновлення двориків здійснюється у такому співвідношенні: GIZ – 90 %, мешканці – 10 %. Зокрема, у внутрішньому подвір’ї на вулиці Дрогобича, 10 минулого року було розплановано площі двору та замощено бруківкою з граніту.

У цьому році впорядковано зелену зону. Були встановлені елементи благоустрою, а саме: пергола та решітки для рослин, лавки для сидіння, дерев’яні лежаки, а також влаштовано газон, висаджено кущі та багаторічні рослини.  Загальна вартість робіт склала 282 тисяч 340 грн.

Загальна частка співфінансування мешканців на впорядкування внутрішнього дворика склала 20 тисяч грн – по одній тисячі грн з кожної квартири. Фінансування відновлення двориків здійснюється у такому співвідношенні: GIZ – 90 %, мешканці – 10 %.

В управлінні охорони історичного середовища ЛМР розповіли: «Після подачі заявки, у згаданому дворі було проведено низку розповіли зустрічей з мешканцями, де фіксувалися усі потреби і побажання мешканців щодо благоустрою двориків. На основі зафіксованих побажань було розроблено ескізний проект, який, у свою чергу, був обговорений з мешканцями. Управління охорони історичного середовища у співпраці з експертами Німецького товариства міжнародного співробітництва опрацювало ескізний проект благоустрою двору і підготувало технічну документацію». 

Минулого року в рамках вказаної програми було влаштовано благоустрій в дворах на вулиці Наливайка. 17 та на вулиці Коперника. 30. В цьому році заплановано відремонтувати чотири двори на вулиці Лепкого, сім на вулиці – Шопена, 3, вулиці Кониського, 3-5, вулиці Мулярській, 7 та вулиці Газовій, 6.

Про це повідомили сьогодні, 13 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу