У чотирьох містах різних країн створюють арт-об’єкти про війну в Україні

10:03 28 листопада 2023 р.

Фото до новини

Презентація результатів і підсумків проєкту відбудеться у травні 2024 року у Львові.

Про це повідомив інформпортал депутатів ЛМР, пише Dailylviv.com.

Митці з Данії, Італії, Франції та України створюють спільний проєкт «Оповідання у доповненій реальності про війну та мир» (“Augmented Reality Tales of War and Peace – ARTWP“), у фокусі якого – російсько-українська війна. У межах цього проєкту діячі сфери культури цих країн, серед яких композитори, театрали, поети, письменники та художники, разом рефлексують над наслідками російської агресії в Україні, осмислюють, що ж таке мир та перемога, і яка роль митця в цьому процесі.

Україну в цьому проєкті представляють письменник і перекладач Остап Сливинський, поетка і письменниця Катерина Міхаліцина та ілюстраторка Анастасія Аврамчук.

Вже відбулася перша робоча сесія проєкту у Роскілле (Данія). У грудні учасники матимуть змогу спільно попрацювати у Божансі (Франція), а наступного року – у Козенці (Італія) та Львові (Україна). Завершальна сесія, а також презентація результатів та підсумків проєкту відбудеться у травні 2024 року у Львові.

Підсумком цього проєкту стануть об’єкти у доповненій реальності на тему війни і миру, які будуть доступні на постійній основі до перегляду мешканцям міст-учасників проєкту: Роскілде, Козенца, Божансі та Львова.

Проєкт «Оповідання у доповненій реальності про війну та мир» реалізовується у рамках програми Європейського Союзу «Креативна Європа» (Creative Europe Programme).

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів