У 2016 році на Львівщині заплановано провести більше 33-х тисяч мистецьких заходів

14:52 1 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Нова програма Народних домів передбачає майстер-класи від художників, пересувні виставки, фотовиставки, національно-патріотичне виховання за участі пластунів, спортивні змагання та зустрічі з відомими діячами та спортсменами.

«Обласний департамент з питань культури, національностей та релігій впроваджуватиме нову концепцію роботи та розвитку народних домів Львіщини. Зокрема, нова стратегія передбачає, що у кожному населеному пункті нашого краю щонайменше двічі на місяць відбуватимуться культурно-мистецькі заходи із залученням артистів театру, майстрів народної творчості, художників, музичних та танцювальних колективів. Загалом за рік заплановано провести понад 33 тисячі додаткових мистецьких заходів» – повідомили сьогодні, 1 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації , де також поінформували:

Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська зазначила: «Ми напрацювали широкий перелік заходів та культурно-мистецьких подій. Також врахували побажання дітей, молоді, людей середнього та похилого віку. Відповідно будь-хто знайде цікаві для себе події».

Зокрема, у кожен народний дім Львівщини завітає мандруючий професійний та аматорський кінотеатри. Для перегляду буде запропоновано стрічки української анімації для дітей, сучасна українська кінематографія та архівні стрічки з фонду контори прокату кіно.

Окрім того, до поїдок у райони та міста області долучаться викладачі та студенти Львівських університетів, музичної та мистецької академій. Вони читатимуть лекції, які супроводжуватимуться візуальними презентаціями. Нова програма Народних домів також передбачає майстер-класи від художників, пересувні виставки, фотовиставки, національно-патріотичне виховання за участі пластунів, спортивні змагання та зустрічі з відомими діячами та спортсменами.

У деяких Народних домах уже зараз тривають різноманітні культурно-мистецькі заходи. Зокрема, уже 9-10-11 жовтня в Бродах транслюватимуть відомі стрічки «Поводир», «Брати» та «Політ золотої мушки».

Загалом в області налічується 1376 народних домів. Нова концепція народних домів запрацює з 1 січня 2016 року».  

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу