Центр студентського капеланства організує велопрощу львів’ян до Страдча

17:24 29 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У суботу, 30 вересня, з ініціативи Центру студентського капеланства Львівської архієпархії УГКЦ, відбудеться молодіжна велопроща до села Страдч.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Тема прощі – «ProDoBr»-шлях до віднайдення спілкування між людьми. Збір учасників – у селі Рясне-Руське біля Храму Св. Дмитрія. Реєстрація – за номером 0969542067».
Програма велопрощі: з 9.00 – молебень до Блаженного Олексія (виїзд), з 13.00 – літургія у селі Страдч, з 14.00 – обід, із 15.00 – студентська Хресна дорога й повернення додому. По дорозі передбачені дві зупинки з духовними розважаннями та перекус. Духівник прощі – отець Всеволод Семененко. Зі собою мати справний велосипед та обід і перекус в дорогу», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу