Троє артистів Львівської опери удостоєні звання народного і заслужених

18:40 12 серпня 2021 р.

Львівська національна опера розпочала сезон 2021/2022 рр. Традиційно його розпочали урочистим концертом на площі перед театром, із найвідомішими «хітами» оперного мистецтва.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Після концерту, з нагоди початку нового театрального сезону, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький вручив артистам Львівської опери державні нагороди від Президента України Володимира Зеленського та привітав творчий колектив театру з початком нового сезону.

«Попри те, що минулий театральний сезон тричі переривався на карантин, Львівська національна опера не переставала вражати нас своїми важливими творчими здобутками. З найважливіших – це святкування 120-річного ювілею і грандіозна прем’єра опери «Турандот», яку Львівська опера присвятила тим, хто сьогодні палко бореться за людське життя – нашим лікарям.

Сьогодні для мене велика приємність бути тут і разом з вами відкривати 122-й театральний сезон. Переконаний, що він потішить глядачів грандіозними мистецькими подіями.

Також із великою приємністю хочу вручити ці державні нагороди артистам театру. Дякуємо за Ваш талант, за Вашу працю і за вагомий внесок у розвиток українського театрального мистецтва. Від усього серця вітаю кожного з вас з цією нагородою. Нехай ваша праця і талант відкриває вам усі шляхи і нові горизонти», - зазначив голова Львівської ОДА.

Зокрема, згідно з указом Президента почесне звання «Народний артист України присвоїли Євгенію Свєтліці – артистові балету, провідному майстрові сцени Львівського оперного театру.

Почесне звання «Заслужений артист України» присвоїли артистам оркестру Львівської опери Миколі Гречуху та Андрію Чайковському.

dailylviv.com

До теми

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу