Транскордонний фестиваль розпочався у Львові втретє

17:10 28 серпня 2019 р.


Фото: 032.ua

У Львівському палаці мистецтв розпочався в середу, 28 серпня, ІІI Транскордонний фольклорний фестиваль «Ornamenty fest», який триватиме до 31 серпня.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «На фестиваль запрошені фольклорні колективи з Польщі, Словаччини, Сербії, Словенії, Молдови, Індії. Фестиваль об’єднав різні мистецькі простори. В програмі фестивалю –концерт фольклорних колективів, ярмарок виробів майстрів художнього промислу та українських виробників, представлення національних страв кухні країн тощо».

«Зокрема, 31 серпня у Львівській національній філармонії відбудеться гала-концерт учасників ІІІ Транскордонного фольклорного фестивалю «Ornamenty fest». В програмі – фольклорні ансамблі «Чарівні струни», «Вишиванка» (Україна), «Серенча», «РУЧАЙ», (Польща), «Stropkovčan» (Словаччини), «Жатва» (Сербія), «Spicusor» і «Teiusі» (Молдавія) та Каріна Маловшек (Словенія)», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Метою фестивалю є сприяння всебічному розвитку української культури, активізація транскордонного та міжнародного співробітництва у сфері культури, обмін досвідом творчої діяльності, зміцнення зв’язків з українською діаспорою, ознайомлення з фольклорними традиціями та звичаями народів сусідніх держав», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу